fbpx

BIO KATARZYNA DZIUBAŁKA

 

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 8 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Zorganizowała ponad 200 dużych konferencji i spotkań pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką portalu Inwestorki.pl oraz organizatorką Forum Inwestorek.

Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek. Jest jedną z bohaterek książki „Liderki” i regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą biznesową.

Szkoła Liderek Katarzyna Dziubałka