BIO KATARZYNA DZIUBAŁKA

 

Przedsiębiorczyni i mentorka biznesowa, która pomaga kobietom odnaleźć swoją ścieżkę sukcesu.

Ukończyła z wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic”. Od 10 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Zorganizowała ponad 200 dużych konferencji i spotkań pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką #inwestorki, grupy, która zrzesza blisko 10 tyś Kobiet inwestujących w nieruchomości oraz organizatorką Forum Inwestorek.

Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek. Jest jedną z bohaterek książki „Liderki”i „Lwicą Biznesu” z 2018 r. Regularnie występuje w mediach i na konferencjach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

Szkoła Liderek Katarzyna Dziubałka