Liderka

Katarzyna Dziubałka

Czy w głębi duszy też czujesz się Liderką?

Gdy zaczynałam w roku 2013 dalej pracowałam w korporacji i nie miałam pojęcia o budowaniu własnej firmy, nie wspominając o środkach na inwestycje w biznes. Miałam za to na koncie dyplom ukończenia Szkoły Liderek, pierwsze pomysły, pierwsze kontakty oraz to co najważniejsze – wsparcie innych Kobiet.

Nie dysponowałam żadnym budżetem czy dofinansowaniem. Jedyne, co miałam,  to etat, który pozwalał mi żyć z miesiąca na miesiąc.  Oprócz tego niewielką wiedzę biznesową, ale za to dużo zapału do działania i niezwykłą chęć nauki, która do dziś daje mi przewagę na rynku. Nie mając żadnych środków, rozwinęłam prężenie działającą firmę, a przy okazji nauczyłam się skutecznego marketingu i sprzedaży.

Nigdy by się to nie wydarzyło, gdyby nie udział w Szkole Liderek, gdzie poznałam cudowne Kobiety. Dzięki nim odkryłam, że mogę więcej – mogę żyć w zgodzie ze swoimi talentami, mieć biznes z pasji i na tej pasji zarabiać.

Jako Absolwentka Szkoły przełamałam się i zaczęłam działać! Jak tylko poznałam proste mechanizmy, o które opiera się biznes zaczęłam organizować spotkania pod hasłem Wielkiej Wymiany Kontaktów. W ciągu kilku lat zorganizowałam ponad 200 dużych konferencji, a mój projekt stał się największym cyklicznym wydarzeniem w Polsce. W 2017 zaczęłam z sukcesem rozwijać spotkania z przedsiębiorcami również poza granicami naszego kraju.

Szkoła Liderek

Dzięki konferencjom miałam okazję poznać setki przedsiębiorców, a także większość znanych trenerów biznesu i ekspertów z różnych dziedzin. Dziś doskonale wiem, jakie należy podjąć kroki, aby przejść z etatu do biznesu z pasji oraz wolności finansowej.

„Gdyby ktoś zapytał mnie teraz: Jaką decyzje podjąć!? Od czego zacząć, powiedziałabym: rób to, co niewygodne. Robiąc rzeczy niewygodne,  masz szansę się rozwinąć! Ponieważ rośniemy tylko poza strefą komfortu, tam, gdzie nas trochę uwiera, tam gdzie się boimy. Na początku jest trudno, lecz potem nasza strefa komfortu się poszerza i sięgamy po to, co wydawało się nieosiągalne.”

W międzyczasie kiedy moja firma prężnie się rozwijała,  zaczęłam pracować jako trenerka i mentorka w Szkole Liderek. Praca z Kobietami przyniosła mi niezwykle dużo radości i satysfakcji. Jako absolwentka Szkoły byłam w stanie bezbłędnie “wejść w buty”  adeptek – odczytać  ich lęki, obawy czy wyzwania. Odkryłam wtedy, że moją misją jest edukacja Kobiet oraz promowanie kobiecych inicjatyw. Wierzę, że każda z nas ma talenty i pasje, dzięki którym może stworzyć biznes z pasji oparty na własnych wartościach. Wierzę we współpracę Kobiet i energię, która się wytwarza, kiedy zaczynamy robić to, co kochamy.

W 2018 odkupiłam markę i koncept Szkoły Liderek od jej założycielek, aby dalej realizować swoją misję i jeszcze bardziej pomagać kobietom rozwijać firmy z pasji. W ciągu 5 lat przeszłam drogę od Uczestniczki Szkoły Liderek do właścicielki tego przedsięwzięcia. Swój przepis na sukces opisałam w książce, która niebawem ujrzy światło dzienne. Moje przesłanie dla Liderek to: działaj pomimo strachu!

Szkoła Liderek Katarzyna Dziubałka

O szkole

Szkoła Liderek powstała w 2011 dzięki Patrycji Załug i Małgorzacie Smoczyńskiej z Akademii Kobiet Sukcesu.

Od 2018 roku właścicielką Szkoły jest Katarzyna Dziubałka – Absolwentka II edycji.

Co roku 12 wybranych kobiet ma okazję szlifować swoje talenty, stać się bardziej przedsiębiorcze, odkrywać swój potencjał biznesowy oraz nawiązywać wartościowe, kobiece relacje w przyjaznym środowisku. Szkoła składa się z 5 zjazdów (10 dni szkoleniowych), sesji mentoringowych oraz unikalnego projektu autorskiego, który Uczestniczki tworzą podczas programu.

Szkoła Liderek

MISJA

Naszą misją jest wspieranie Kobiet w stawaniu się liderką własnego życia, czyli  osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły.

WIZJA

Naszą wizją jest stworzenie globalnej Szkoły Biznesu dla Kobiet, dzięki której będą one osiągać wolność finansową. 

WARTOŚCI

Naszymi wartościami są: rozwój, wolność, pasja, współpraca, przywództwo.

Katarzyna Dziubałka i Szkoła Liderek w mediach

i

Wywiad dla Gazety Regionalnej

Trening przedsiębiorczości dla kobiet

Przeczytaj ➝

TV Orion

Portret Kobiecy

Obejrzyj ➝

z

Podcast Miękko o biznesie

Jak odnaleźć ukrytą moc Kobiet?

Posłuchaj ➝

i

Wywiad dla portalu WP Kobieta

#Wszechmocne

Przeczytaj ➝

Wywiad dla telewizji internetowej Tu i Teraz

Jak dostrzec szanse w życiu?

Obejrzyj ➝

i

Wywiad dla portalu Ty i biznes

Portret kobiet przedsiębiorczych

Przeczytaj ➝

i

Wywiad dla magazynu Tygrysy Biznesu

Nie ma biznesu bez kontaktów

Przeczytaj ➝

i

Wywiad dla portalu Veronique

Działaj pomimo strachu

Przeczytaj ➝

Podcast Kobieta i Argumenty

Szefowa Szkoły Liderek Negocjuje

Posłuchaj ➝

TV internetowa Be the sky girl

Praca w korporacji czy własny biznes

Obejrzyj ➝

i

Wywiad dla magazynu FORBES

Kryzys zmusza do nieodkrytego potencjału

Przeczytaj ➝

TV internetowa Time for Business TV

Czy można zrobić biznes na konferencjach?

Obejrzyj ➝

i

Wywiad dla magazynu Law Business Quality

O Szkole Liderek

Przeczytaj ➝

i

Wywiad dla portalu Fit Strategia

Rozmowy o pewności siebie

Przeczytaj ➝

i

Wywiad dla portalu Anny Trafisz

Przy kawie o marzeniach

Przeczytaj ➝

i

Wywiad dla portalu Kobieta w e-biznesie

Biznes z pasji jest mocno przereklamowany

Przeczytaj ➝

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝