fbpx

News & Events

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae.

Our Blog

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.
Warto być liderką

Warto być liderką

Jest charyzmatyczna, rozsądna i pełna entuzjazmu. Z wykształcenia psycholog, na co dzień pracuje jako marketingowiec. Połączyła oba te światy w całość, tworząc projekt Dobrze mi, serię wykładów, warsztatów i spotkań dla kobiet. Wśród prelegentów znajdują się takie sławy jak Katarzyna Miller czy Wojtek Eichelberger, a każde spotkanie przyciąga kilkadziesiąt osób na widowni. Z Ewą Marchlak rozmawia Katarzyna Dziubałka.

Konferencja Wolna Kobieca Szczęśliwa

Konferencja Wolna Kobieca Szczęśliwa

W sobotę 19 marca, w bardzo przyjemnym miejscu, jakim jest Bliski Wschód-Vege Street Food&Coctail Bar, odbyła się konferencja networkingowa dla kobiet pt.: „Wolna-Kobieca-Szczęśliwa”, którą zorganizowały i prowadziły Anna Zasadzka i Edyta Szczęsna-Zakrocka, absolwentki XI edycji Szkoły Liderek.

Konferencja Od Etatu do Biznesu

Konferencja Od Etatu do Biznesu

Konferencja online „Od etatu do biznesu”, na której inspirujące kobiety opowiedziały jak można zmienić swoje życie słuchając swojego serca i podążając za swoją pasją.
Zaprosiłyśmy na konferencję kobiety, które kiedyś pracowały na etacie, ale ich pasja, odwaga i dążenie do celu doprowadziły je do realizacji marzeń i stworzenia swojego własnego biznesu.

“Nawyki warte miliony” Brian Tracy

“Nawyki warte miliony” Brian Tracy

“Nawyki warte miliony” Briana Tracy’ego to świetne kompendium budowania nawyków oraz różnych wskazówek na temat tego, jak ulepszyć swoje życie, nie tylko zawodowe. Mimo “amerykańskości” poradnika zawiera on mnóstwo ciekawej wiedzy biznesowej i życiowej.
Poradnik jest podzielony na dwanaście rozdziałów, dobrze się ze sobą uzupełniających, ale też można czytać je niezależnie, co pozwala na skupieniu się na tych elementach, na których najbardziej nam zależy w danym momencie. Sprawia to także, że do książki można sięgać na wyrywki, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niej w przyszłości.

Recenzja książki Stefanie Stahl „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko”

Recenzja książki Stefanie Stahl „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko”

Recenzję książki Stefanie Stahl „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” właściwie mogłabym zamknąć w jednym zdaniu: Lektura mocna, wartościowa, nazywająca i odkrywająca to, co zostało nieświadomie lub też świadomie przez nas ukryte.

Autorka przyjaznym językiem nazywa rzeczy po imieniu. Nie poucza, raczej uświadamia. Przybliża schematy, dając przykłady konkretnych sytuacji, które mogą wydarzać się w życiu każdego czytelnika.

„FENOMEN PORANKA – JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE”   HAL ELROD

„FENOMEN PORANKA – JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE” HAL ELROD

Przekonasz się, Oprah powiedziała kiedyś, że „Największą przygodą, jaka może nas spotkać, to żyć tak, jak sobie wymarzyliśmy”
Wcale nie musisz poprzestawać na małym, godzić się na mniej, niż naprawdę chcesz, tylko dlatego, że tak robi większość. Możesz dołączyć do tych osób, które triumfują w każdej strefie swojego życia. Bez wyjątku. Szczęście. Zdrowie. Pieniądze. Wolność. Sukcesy. Miłość. Naprawdę możesz mieć to w

Konferencja Kobieca Droga do Pieniędzy

Konferencja Kobieca Droga do Pieniędzy

Czy czujesz w głębi duszy, że mogłabyś więcej zarabiać?
Czy rozwijasz się, inwestujesz w siebie, a Twoje dochody pozostają na podobnym poziomie?
Masz ambitny cel finansowy i potrzebujesz narzędzi, aby go zrealizować?
Chcesz dowiedzieć się, jak od biznesu poprzez inwestowanie w nieruchomości osiągnąć wolność finansową?

Pierwszy dzień w Szkole Liderek!

Pierwszy dzień w Szkole Liderek!

Pierwszy dzień w Szkole Liderek!16 października 2021 Pierwszy dzień w Szkole Liderek rozpoczął się wykładem Małgosi Wydmańskiej - Flow Consultant metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dynamics®. Nie był to zwykły początek...

Location

1235 Divi Theme St.
San Francisco, CA 92335

Contact

(333) 394-2342
info@divibuilder.com

Hours

M – F : 8am–5pm

Sat : 11am–6pm

Sun : Closed