News & Events

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae.

Our Blog

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.
Warto być liderką

Warto być liderką

Jest charyzmatyczna, rozsądna i pełna entuzjazmu. Z wykształcenia psycholog, na co dzień pracuje jako marketingowiec. Połączyła oba te światy w całość, tworząc projekt Dobrze mi, serię wykładów, warsztatów i spotkań dla kobiet. Wśród prelegentów znajdują się takie sławy jak Katarzyna Miller czy Wojtek Eichelberger, a każde spotkanie przyciąga kilkadziesiąt osób na widowni. Z Ewą Marchlak rozmawia Katarzyna Dziubałka.

Czym jest uważność?

Czym jest uważność?

Od dłuższego czasu w dziedzinie rozwoju osobistego przewija się termin: uważność. Uważność (ang. Mindfulness) możemy opisać słowami prof. Jona Kabat Zinna jako „Szczególny rodzaj uwagi: świadomej, skierowanej na obecną chwilę i nieosądzającej”. Docelowym przeznaczeniem tej praktyki była redukcja stresu o różnym podłożu. I zdecydowanie ten efekt w badaniach przytoczonego Zinna osiągnięto.

5 rzeczy, które zaczęłam robić w 2020 r.

5 rzeczy, które zaczęłam robić w 2020 r.

5 rzeczy, które zaczęłam robić w 2020 r. 23 grudnia 2020 Dla wielu z nas ten rok okazał się zupełnie inny niż poprzednie lata. Pandemia, która rozpoczęła się w marcu, pokrzyżowała plany niejednej osobie, a cele, które sobie wyznaczyłyśmy, stały się często niemożliwe...

5 testów osobowości, które pomogą Ci odkryć swoje talenty oraz mocne strony.

5 testów osobowości, które pomogą Ci odkryć swoje talenty oraz mocne strony.

Jeśli nigdy nie robiłaś sobie testu osobowości, to zdecydowanie warto spróbować. Osobiście 7 lat temu, gdy zaczęłam myśleć o biznesie z pasji, zaczęłam odkrywać swoje talenty. Okazało się wtedy, że mam naturalne predyspozycje w kierunku pewnych prac, zachowań, sposobów zarabiania i choćbym bardzo chciała pewne rzeczy, nie przychodzą mi łatwo i naturalnie.
Dziś już wiem, że praca w zgodzie ze swoimi talentami daje nam możliwość zarabiania większych pieniędzy w krótszym czasie, a przy tym czujemy się bardziej spełnione. Wiedza ta pozwala też lepiej rozumieć osoby z innymi profilami i to, że każdy z nas ma trochę inny talent, styl myślenia i podejście do życia. Nie ma lepszych i gorszych talentów, a każdy z nas przyszedł tutaj z takimi zasobami, aby pozwoliły nam zrealizować siebie i swoją misję w pełni.

7 filmów dla Kobiet Przedsiębiorczych

7 filmów dla Kobiet Przedsiębiorczych

Dzisiaj przychodzimy do Was z toplistą siedmiu filmów, które każda Liderka powinna zobaczyć. Opowiadają one o kobietach, które postanowiły pójść własną ścieżką, walcząc o siebie, sięgając po życie, jakie sobie wymarzyły.

Czego możesz nauczyć się od Coco Chanel?

Czego możesz nauczyć się od Coco Chanel?

Coco Chanel, kobieta, która zrewolucjonizowała świat mody i uwolniła kobiety ze sztywnych gorsetów, dosłownie i w przenośni. Charyzmatyczna, tajemnicza i uparta osiągnęła sukces biznesowy w czasach, kiedy to kobiety mogły jedynie pomarzyć o własnym interesie na dużą skalę. Jak się okazało dała początek firmie, która po dziś dzień świetnie prosperuje. Kochała perły, czerń, biel, marynarskie pasy, proste fasony i delikatne sukienki, w których kobiety mogły swobodnie oddychać, w końcu. Jej intuicja biznesowa wciąż jest drogowskazem. Monika Kaźmierczak, adeptka Szkoły Liderek, opisała 5. lekcji, które wyciągnęła z filmu o Coco Chanel, w reżyserii Anne Fontaine z genialną Audrey Tautou w roli głównej

10 lekcji z książki „Queen in flow” by Katarzyna Jagiełło

10 lekcji z książki „Queen in flow” by Katarzyna Jagiełło

Książka „Queen in flow” autorstwa Kasi Jagiełło to jeden z naszych liderkowych podręczników. Jest szczególnie ważna na początku drogi do zawodowych zmian, gdy jeszcze nie wiemy co chcemy robić i nie znamy swoich mocnych stron. Dzięki niej dowiesz się co jest Twoim flow, zupełnie naturalnym talentem, które odmieni Twoją karierę. Jedna z naszych obecnych adeptek Szkoły Liderek, Ania Stępień-Kraska podzieliła się swoimi refleksjami na temat lekcji, które wyniosła z tej lektury.

Nawyki, które wpływają na Ciebie negatywnie

Nawyki, które wpływają na Ciebie negatywnie

Nawyki, które wpływają na Ciebie negatywnie19 listopada 2020Często żyjemy z utartymi schematami zachowań. Nie zastanawiamy się nad nimi, po prostą są z nami na co dzień od lat. To nawyki, które nam towarzyszą i wpływają na naszą codzienność i osobowość. Być może...

Kalendarz Dobrych Dni

Kalendarz Dobrych Dni

Kalendarz dobrych dni9 listopada 2020Rok 2020 nas nie rozpieszczał, dlatego nieśmiało spoglądamy już w kierunku 2021, mając nadzieje, że będzie dla odmiany bardzo łaskawy. Wierzymy w moc słów, zatem z przyjemnością i nadzieją otworzyłyśmy już Kalendarz Dobrych Dni na...

Location

1235 Divi Theme St.
San Francisco, CA 92335

Contact

(333) 394-2342
info@divibuilder.com

Hours

M – F : 8am–5pm

Sat : 11am–6pm

Sun : Closed