fbpx

News & Events

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae.

Our Blog

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.
Warto być liderką

Warto być liderką

Jest charyzmatyczna, rozsądna i pełna entuzjazmu. Z wykształcenia psycholog, na co dzień pracuje jako marketingowiec. Połączyła oba te światy w całość, tworząc projekt Dobrze mi, serię wykładów, warsztatów i spotkań dla kobiet. Wśród prelegentów znajdują się takie sławy jak Katarzyna Miller czy Wojtek Eichelberger, a każde spotkanie przyciąga kilkadziesiąt osób na widowni. Z Ewą Marchlak rozmawia Katarzyna Dziubałka.

Magiczna mapa marzeń

Magiczna mapa marzeń

Magiczna mapa marzeń9 kwietnia 2021Mapa marzeń to absolutnie jedno z najbardziej magicznych narzędzi rozwoju osobistego. Wielokrotnie widziałam związane z nią cuda – zarówno u siebie, jak i u innych. Kiedyś robiłam ją dwa razy do roku, teraz robię jedną, zazwyczaj w...

Jak nauczyć się asertywności?

Jak nauczyć się asertywności?

Asertywność to dla wielu kobiet duży problem. Nic dziwnego, od małego słyszałyśmy: dzieci i ryby głosu nie mają, dziewczynce nie wypada, dziewczynka tak się nie zachowuje, bądź grzeczna. Częściej niż od chłopców, jako społeczeństwo oczekujemy, że będą sprzątać, pomagać rodzeństwu i dbać o sprawy związane z domem. Gotowanie i sprzątanie są niejako uznawane za część oczywistych umiejętności i powinności.

Kobieca energia w biznesie.

Kobieca energia w biznesie.

Jeśli tematyka pracy z intuicją, kobiecą energią i świadomym rozświetleniem różnych obszarów życia jest Ci bliska wysłuchaj wywiadu z Tatianą Palucką – Coachem Kobiecości o tym jak doświadczyć kobiecej energii w biznesi oraz jak intuicja i kobiece flow pomagają rozwijać firmę.

Czym jest uważność?

Czym jest uważność?

Od dłuższego czasu w dziedzinie rozwoju osobistego przewija się termin: uważność. Uważność (ang. Mindfulness) możemy opisać słowami prof. Jona Kabat Zinna jako „Szczególny rodzaj uwagi: świadomej, skierowanej na obecną chwilę i nieosądzającej”. Docelowym przeznaczeniem tej praktyki była redukcja stresu o różnym podłożu. I zdecydowanie ten efekt w badaniach przytoczonego Zinna osiągnięto.

5 rzeczy, które zaczęłam robić w 2020 r.

5 rzeczy, które zaczęłam robić w 2020 r.

5 rzeczy, które zaczęłam robić w 2020 r. 23 grudnia 2020 Dla wielu z nas ten rok okazał się zupełnie inny niż poprzednie lata. Pandemia, która rozpoczęła się w marcu, pokrzyżowała plany niejednej osobie, a cele, które sobie wyznaczyłyśmy, stały się często niemożliwe...

5 testów osobowości, które pomogą Ci odkryć swoje talenty oraz mocne strony.

5 testów osobowości, które pomogą Ci odkryć swoje talenty oraz mocne strony.

Jeśli nigdy nie robiłaś sobie testu osobowości, to zdecydowanie warto spróbować. Osobiście 7 lat temu, gdy zaczęłam myśleć o biznesie z pasji, zaczęłam odkrywać swoje talenty. Okazało się wtedy, że mam naturalne predyspozycje w kierunku pewnych prac, zachowań, sposobów zarabiania i choćbym bardzo chciała pewne rzeczy, nie przychodzą mi łatwo i naturalnie.
Dziś już wiem, że praca w zgodzie ze swoimi talentami daje nam możliwość zarabiania większych pieniędzy w krótszym czasie, a przy tym czujemy się bardziej spełnione. Wiedza ta pozwala też lepiej rozumieć osoby z innymi profilami i to, że każdy z nas ma trochę inny talent, styl myślenia i podejście do życia. Nie ma lepszych i gorszych talentów, a każdy z nas przyszedł tutaj z takimi zasobami, aby pozwoliły nam zrealizować siebie i swoją misję w pełni.

7 filmów dla Kobiet Przedsiębiorczych

7 filmów dla Kobiet Przedsiębiorczych

Dzisiaj przychodzimy do Was z toplistą siedmiu filmów, które każda Liderka powinna zobaczyć. Opowiadają one o kobietach, które postanowiły pójść własną ścieżką, walcząc o siebie, sięgając po życie, jakie sobie wymarzyły.

Location

1235 Divi Theme St.
San Francisco, CA 92335

Contact

(333) 394-2342
info@divibuilder.com

Hours

M – F : 8am–5pm

Sat : 11am–6pm

Sun : Closed