fbpx

News & Events

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae.

Our Blog

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.
Warto być liderką

Warto być liderką

Jest charyzmatyczna, rozsądna i pełna entuzjazmu. Z wykształcenia psycholog, na co dzień pracuje jako marketingowiec. Połączyła oba te światy w całość, tworząc projekt Dobrze mi, serię wykładów, warsztatów i spotkań dla kobiet. Wśród prelegentów znajdują się takie sławy jak Katarzyna Miller czy Wojtek Eichelberger, a każde spotkanie przyciąga kilkadziesiąt osób na widowni. Z Ewą Marchlak rozmawia Katarzyna Dziubałka.

Alfabet Liderki – C jak Charyzma

Alfabet Liderki – C jak Charyzma

Charyzma często kojarzy nam się z siłą przebicia, mocą oddziaływania na innych i tak zwanym porywaniem tłumów. To silna umiejętność i potrzeba wpływania na innych, która bywa szalenie wartościowa, ale ma również swoje ciemniejsze strony.
Charyzmą wykazują się często osoby, które mają nadzwyczaj rozwinięte umiejętności przywódcze. To urodzeni liderzy/ szefowie/manager, którzy potrafią zarządzać zespołem, albo mówcy, edukatorzy, którzy potrafią skupić uwagę odbiorców.

Alfabet Liderki – B jak bliskość

Alfabet Liderki – B jak bliskość

Bliskość kojarzy nam się z relacjami uczuciowymi w związku, z rodziną, przyjaciółmi. Jest to podstawowa potrzeba człowieka, dzięki której może wzrastać i czuć się chciany, kochany, akceptowany. Bliskość to cudowne uczucie, które możemy sobie i komuś podarować. Jeśli ją czujemy, może to być fundament i energia do działań na innych polach, bo świadomość, że mamy te zaufane osoby sprawia, że czujemy się bezpiecznie.

Alfabet Liderki – A jak Asertywność

Alfabet Liderki – A jak Asertywność

Dzisiaj ruszamy z cyklem Alfabet Liderki. Będzie to seria postów na temat ważnych aspektów, cech czy problemów kobiet. Nie będzie moralizowania, chcemy przyjrzeć się różnym zagadnieniom z uważnością i skłonić Was do myślenia. 🙂
Litera A w naszym słowniku dedykowana jest Asertywności. Na ten temat popełniono już niejedną książkę. Wiemy, jak bardzo jest ona ważna w życiu osobistym i zawodowym

Magiczna mapa marzeń

Magiczna mapa marzeń

Magiczna mapa marzeń9 kwietnia 2021Mapa marzeń to absolutnie jedno z najbardziej magicznych narzędzi rozwoju osobistego. Wielokrotnie widziałam związane z nią cuda – zarówno u siebie, jak i u innych. Kiedyś robiłam ją dwa razy do roku, teraz robię jedną, zazwyczaj w...

Jak nauczyć się asertywności?

Jak nauczyć się asertywności?

Asertywność to dla wielu kobiet duży problem. Nic dziwnego, od małego słyszałyśmy: dzieci i ryby głosu nie mają, dziewczynce nie wypada, dziewczynka tak się nie zachowuje, bądź grzeczna. Częściej niż od chłopców, jako społeczeństwo oczekujemy, że będą sprzątać, pomagać rodzeństwu i dbać o sprawy związane z domem. Gotowanie i sprzątanie są niejako uznawane za część oczywistych umiejętności i powinności.

Location

1235 Divi Theme St.
San Francisco, CA 92335

Contact

(333) 394-2342
info@divibuilder.com

Hours

M – F : 8am–5pm

Sat : 11am–6pm

Sun : Closed