fbpx

News & Events

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae.

Our Blog

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.
Warto być liderką

Warto być liderką

Jest charyzmatyczna, rozsądna i pełna entuzjazmu. Z wykształcenia psycholog, na co dzień pracuje jako marketingowiec. Połączyła oba te światy w całość, tworząc projekt Dobrze mi, serię wykładów, warsztatów i spotkań dla kobiet. Wśród prelegentów znajdują się takie sławy jak Katarzyna Miller czy Wojtek Eichelberger, a każde spotkanie przyciąga kilkadziesiąt osób na widowni. Z Ewą Marchlak rozmawia Katarzyna Dziubałka.

„FENOMEN PORANKA – JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE”   HAL ELROD

„FENOMEN PORANKA – JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE” HAL ELROD

Przekonasz się, Oprah powiedziała kiedyś, że „Największą przygodą, jaka może nas spotkać, to żyć tak, jak sobie wymarzyliśmy”
Wcale nie musisz poprzestawać na małym, godzić się na mniej, niż naprawdę chcesz, tylko dlatego, że tak robi większość. Możesz dołączyć do tych osób, które triumfują w każdej strefie swojego życia. Bez wyjątku. Szczęście. Zdrowie. Pieniądze. Wolność. Sukcesy. Miłość. Naprawdę możesz mieć to w

Konferencja Kobieca Droga do Pieniędzy

Konferencja Kobieca Droga do Pieniędzy

Czy czujesz w głębi duszy, że mogłabyś więcej zarabiać?
Czy rozwijasz się, inwestujesz w siebie, a Twoje dochody pozostają na podobnym poziomie?
Masz ambitny cel finansowy i potrzebujesz narzędzi, aby go zrealizować?
Chcesz dowiedzieć się, jak od biznesu poprzez inwestowanie w nieruchomości osiągnąć wolność finansową?

Pierwszy dzień w Szkole Liderek!

Pierwszy dzień w Szkole Liderek!

Pierwszy dzień w Szkole Liderek!16 października 2021 Pierwszy dzień w Szkole Liderek rozpoczął się wykładem Małgosi Wydmańskiej - Flow Consultant metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dynamics®. Nie był to zwykły początek...

Alfabet Liderki – C jak Charyzma

Alfabet Liderki – C jak Charyzma

Charyzma często kojarzy nam się z siłą przebicia, mocą oddziaływania na innych i tak zwanym porywaniem tłumów. To silna umiejętność i potrzeba wpływania na innych, która bywa szalenie wartościowa, ale ma również swoje ciemniejsze strony.
Charyzmą wykazują się często osoby, które mają nadzwyczaj rozwinięte umiejętności przywódcze. To urodzeni liderzy/ szefowie/manager, którzy potrafią zarządzać zespołem, albo mówcy, edukatorzy, którzy potrafią skupić uwagę odbiorców.

Alfabet Liderki – B jak bliskość

Alfabet Liderki – B jak bliskość

Bliskość kojarzy nam się z relacjami uczuciowymi w związku, z rodziną, przyjaciółmi. Jest to podstawowa potrzeba człowieka, dzięki której może wzrastać i czuć się chciany, kochany, akceptowany. Bliskość to cudowne uczucie, które możemy sobie i komuś podarować. Jeśli ją czujemy, może to być fundament i energia do działań na innych polach, bo świadomość, że mamy te zaufane osoby sprawia, że czujemy się bezpiecznie.

Alfabet Liderki – A jak Asertywność

Alfabet Liderki – A jak Asertywność

Dzisiaj ruszamy z cyklem Alfabet Liderki. Będzie to seria postów na temat ważnych aspektów, cech czy problemów kobiet. Nie będzie moralizowania, chcemy przyjrzeć się różnym zagadnieniom z uważnością i skłonić Was do myślenia. 🙂
Litera A w naszym słowniku dedykowana jest Asertywności. Na ten temat popełniono już niejedną książkę. Wiemy, jak bardzo jest ona ważna w życiu osobistym i zawodowym

Location

1235 Divi Theme St.
San Francisco, CA 92335

Contact

(333) 394-2342
info@divibuilder.com

Hours

M – F : 8am–5pm

Sat : 11am–6pm

Sun : Closed