TRENERKI I MENTORKI

Kurs składa się z 10 intensywnych dni stacjonarnych w Warszawie – ponad 70 godzin
zaawansowanej pracy szkoleniowej i po-szkoleniowej.

Katarzyna Dziubałka

CEO Szkoła Liderek | Trenerka | Mentorka | Kreator | Absolwentka II edycji

WARSZTAT: Seminarium projektowe oparte na metodzie Design Thinking.

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 7 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką portalu Inwestorki.pl oraz do roku organizuje Forum Inwestorek. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

Wioletta Wojtyńska

Trenerka sprzedaży | Mentorka | Supporter | Absolwentka IX edycji

WARSZTAT: Sprzedaż zaczyna się w NAS – jak pozyskiwać kapitał, klientów, sponsorów, kontrakty?

Praktyk sprzedaży z 20 letnim doświadczeniem. Lata pracy w sprzedaży  w dużych firmach i międzynarodowych korporacjach pozwoliły jej na kontakt z setkami firm, dzięki czemu zdobyła doświadczenie związane ze skuteczną sprzedażą nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Obecnie w Radiu Kolor 103fm jest odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż  kampanii reklamowych. Współpracuje z największymi firmami w Polsce min. Media Saturn, Kompania Piwowarska, Electrolux, Sharp, Żywiec Zdrój itd.

Absolwentka SGGW z tytułem Mgr. Inż. Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach sprzedażowych i rozwojowych min. ,,Style sprzedaży” ; ,, Skuteczne techniki Sprzedaży ‘’, ,,Marka to Ja” itd. Ukończyła 9 edycję Szkoły Liderek.

Osiąga sukcesy sprzedażowe dzięki relacjom z klientami. Buduje je na zaufaniu i szczerości. Jest osobą dla której nie ma słowa ,,nie” ,,nie da się’’. Sama mówi o sobie, że sprzedaż ma we krwi a klienci  mówią, że sprzeda nawet powietrze.

Anna Stępień-Kraska

Trenerka | Mentorkam | Coach finansowy | Lord | Absolwentka X edycji

WARSZTAT: Dopasuj ścieżkę kariery do swoich naturlanych talentów w oparciu o Wealth Dynamics®.

WARSZTAT: Twój finansowy potencjał w oparciu o Sacred Money Archetype ®.

Przewodniczka dla tych, którzy są zdecydowani zbudować silne Fundamenty swojego Finansowego Imperium oraz lepiej zrozumieć swój ukryty w talentach potencjał. Jest jedną z kilku w Polsce certyfikowanych coachek metody Sacred Money Archetypes® by Kendall SummerHawk dzięki któremu możesz zmierzyć się ze swoimi schematami postępowania i traktowania pieniędzy. Jest certyfikowaną Flow Consultantką metody Talent i Wealth Dynamics by Roger Hamilton oraz certyfikowaną coachką Instytutu Gallupa. Jej silną stroną jest nieustanna nauka, analizowanie i sprawdzanie w praktyce wiedzy i doświadczeń, które może nieustannie udoskonalać.

Jest wieloletnią przedsiębiorczynią i inwestorką. Zarządza kilkoma markami w branży turystycznej, szkoleniowej oraz handlowej.
Najwięcej satysfakcji przynosi jej rozwój jej podopiecznych i wchodzenie na wyższe poziomy rozwoju osobistego oraz finansowego. Dlatego jej MISJĄ stało się dostarczanie narzędzi oraz doświadczeń, które ułatwią ten proces. Miłością prawdziwą darzy piesze i rowerowe wyprawy oraz całą paletę outdoorowych aktywności. O jej przygodach można poczytać w książce „Islandia stopem”, której jest autorką. Więcej na asanka.pl
 

Małgorzata Smoczyńska

Trenerka | Kreatorka | pomysłodawczyni Szkoła Liderek

WARSZTAT: Sztuka życia i działania w stanie FLOW – czyli jak bez wysiłku kreować własną rzeczywistość.

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału.

Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skutecznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości.

Beata Tomaszek

Trenerka Social Media

WARSZTAT: Jak stworzyć i prowadzić swoje konto firmowe na Facebooku.

Absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania.  Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, konsultant marketingowo-biznesowy młodych biznesów oraz mikro i małych firm. Doradza w zakresie marketingu online, w tym mediów społecznościowych i spójności komunikacji w różnych kanałach. Przygotowuje strategie marketingowe, prowadzi warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www.

Prelegentka na wydarzeniach dla przedsiębiorców. Pasjonuje się rozwojem osobistym i prowadzi bloga dla przedsiębiorczych kobiet: www.tyibiznes.com.pl Moderuje grupę dla kobiet przedsiębiorczych na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie i kilka grup lokalnych. Motto życiowe: Działaj i nigdy się nie poddawaj!

Tatiana Pałucka

Coach w pracy z podświadomością | Trenerka kobiecości 

WARSZTAT: Jak możesz skorzystać z Twoich kobiecych mocy w biznesie?

Twórczyni Akademii Światła Kobiet Tatiana ma za sobą 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach, w jej warsztatach wzięło udział w tym roku ponad 200 uczestniczek z różnych krajów. 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkoła Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat „Tajemnice Storytellingu” Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.”

Anna Dorot

Trenerka | Graphic Designer | Absolwentka III edycji

WARSZTAT: Wystylizuj swoją markę. Stwórz wizerunek marki, który poruszy Twoich klientów.

Pomaga kobietom budować silne i wyjątkowe marki, dla których tworzy identyfikację wizualną. Jako absolwentka zarządzania i marketingu, swoją zawodową karierę zaczynała w agencji reklamowej, w której zajmowała się m.in tworzeniem strategii dla dużych firm. Później skończyła psychologię i zajęła się pracą z ludźmi, wspierając ich w trudnych sytuacjach. Ukończyła Szkołę Liderek i ruszyła ze swoim nowym pomysłem jakim było tworzenie dekoracji na przyjęcia. W ten sposób powstała marka Dreamrise, która przeszła transformację i zajmuje się projektowaniem papeterii ślubnej.

Jej zmysł estetyczny sprawił, że wiele kobiet zaczęło ją prosić o stworzenie dla nich logotypów czy materiałów reklamowych. W związku z tym po kilku latach narodził się pomysł stworzenia nowej marki – Brand Sugar. Marka ta łączy jej wszystkie doświadczenia i zainteresowania – marketing, psychologię oraz grafikę komputerową. Wierzy w to, że do stworzenia dobrej marki potrzebne są te wszystkie aspekty. Dlatego w swojej pracy dotyka każdego z tych obszarów, tworząc spójną komunikację i identyfikację marki z jej właścicielką.

brandsugar.pl

Aleksandra Biszczad

Trenerka PR & Media | Mentorka

WARSZTAT: Magia instagrama oraz PR i współpraca z mediami.

Od 8 lat zajmuje się mediami społecznościowymi, a dokładniej tworzeniem ciekawych tekstów, materiałów graficznych, artykułów i fotografią. Przez 6 lat pracowała jako dziennikarz i podobno, jak mało kto w tym zawodzie, uwielbiała pisać teksty reklamowe. Pisanie to jej największa pasja, szczególnie w wydaniu storytelling. Sprzyjają temu ukończone studia polonistyczne, które “obdarowały” ją wiedzą o kontekstach kulturowych i sztuką władania idealną polszczyzną.

Zajmowała się PR instytucji kultury, a także promowaniem w social media małych i większych marek. Z tego też względu stopniowo zaczęła zgłębiać tajniki grafiki komputerowej, montażu krótkich form video i fotografii. Kreowanie marki pojmuje jako wieloetapowy proces budowania obrazu produktu w wyobraźni odbiorcy i nawiązywanie z nim więzi. Więź ta musi być szczera i wiarygodna, tylko wtedy obie strony są zadowolone. Na bieżąco śledzi trendy w mediach społecznościowych, starając się je zinterpretować w indywidualny sposób dla danego projektu.

Małgorzata Wydmańska

Trenerka | Mentorka | Coach kobiet zapracowanych | Trader | Absolwentka VIII edycji

WARSZTAT: Działaj zgodnie ze swoim flow. 

Wieloletni menadżer w projektach międzynarodowych. Coach Kobiet zapracowanych. Przeszła drogę od wypalania do spokoju i obecnie uczy Kobiety odzyskiwać siebie i swój kierunek zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Wspiera Kobiety, które są na skraju wypalenia zawodowego, pomaga uwolnić się od stresu, odnaleźć kierunek i odzyskać spokój.  Korzystając z doświadczenia w zarządzaniu ludźmi wspiera przedsiębiorcze kobiety, w zatrudnianiu, ocenianiu pracowników, udzielaniu feedbacku, prowadzeniu działalności, podejmowaniu decyzji nakierowanych na rozwój firmy. Jest absolwentką Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” prowadzonym przez Erickson Coaching International.

Absolwentka 8. edycji Szkoły Liderek, w ramach której zorganizowała konferencję “Smakuj życie”. Jest również Flow Consultant’em metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dymanics. Pomaga odnaleźć równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym. Pracuje również czytając Kroniki Akashy.

malgorzatawydmanska.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Ewa Rykowska

Fotografka | Praktyk oddechu | Certyfikowany coach 

Jest fotografem z pasji. Uwielbia fotografować ludzi, ulotne chwile, to coś czego za moment już nie będzie. Praktyk oddechu, certyfikowany coach, trener rozwojowy, mentor, manager zmiany, fotografka. Jej życie to historia różnorodności i łączenia wielu pasji w jedną, zgraną całość. Jednak podstawą każdego przedsięwzięcia niezmiennie pozostaje człowiek.

Od ponad 20 lat pracuje w dużych korporacjach – poprzez analizę, szkolenia i warsztaty wspiera liderów i ich zespoły w płynnym i łagodnym przejściu przez zmiany w firmie oraz pomyślną transformację. Dba o kulturę organizacyjną i wellbeing pracowników. Rozumie też bardzo dobrze, jak to jest być freelancerem i przedsiębiorcą. Jednym z najcenniejszych doświadczeń była dla niej (i nieustannie jest) nauka łączenia życiowych pasji z pracą zawodową i przekuwania jednego w drugie. Prowadzi sesje oddechu transmodalnego, który jest pogłębioną pracą rozwojową dającą widoczne, zaskakująco szybkie efekty i wymierne korzyści w życiu; indywidualne sesje coachingowe, które pomagają rozwinąć skrzydła, dzięki koncentracji na przyszłości – celach i planie działania. Możecie także spotkać się przed obiektywem, nie tylko po to żeby mieć piękne zdjęcia ale też aby spojrzeć na siebie na nowo i lepiej zrozumieć, dzięki połączeniu fotografii z narzędziami coachingowymi. Organizuje autorskie warsztaty Uchwycona Kobiecość oraz Uchwycone Ja, gdzie łączy fotografię z pracą rozwojową.

uchwycone.com

Marta Uczciwek

Trenerka marketingu | Fotograf

WARSZTAT: Misja lub wizja, czyli kim jest mój idealny klient docelowy i jak stworzyć efektywną komunikację?

Fotografka, miłośniczka rozwoju osobaistego i kreatywnej pracy z ludźmi. Laureatka licznych konkursów, wyróżniona m.in. w plebiscycie jakości Orły. Przez wiele lat była związana z zupełnie inną dziedziną i drogą zawodową. Fotografia pojawiła się początkowo jako odskocznia, z czasem zmieniając jej codzienność oraz spojrzenie na świat. Zdjęcia to dla niej przede wszystkim emocje oraz wyjątkowi ludzie. W pracy bywa zadaniowcem, nie traci jednak entuzjazmu ani indywidualnego podejścia… Intensywnie działa, realizując sesje dla osób prywatnych i firm, a także angażując się w ciekawe inicjatywy branżowe. Organizuje warsztaty „Kobieca strona mocy”, których celem jest wsparcie w budowaniu pewności siebie oraz poczucia własnej wartości. Jest żoną, mamą dwóch energicznych córek i aktywną kobietą, która lubi czerpać z życia garściami.

 

mauczfoto.pl

Edyta Szczęsna-Zakrocka

Trenerka | Mentorka | Mechanic | Absolwentka XI edycji

WARSZTAT: Formuła Szczęścia: Sens, Znaczenie, Wizja, Cele

Kobieta Szczęśliwa. Jest absolwentką UW na wydziale Dziennikarstwa. Karierę zawodową rozpoczynała w branży logistycznej oraz w korporacjach z branży FMCG. Po zostaniu mamą zmieniła branżę i na 15 lat związała się z rynkiem warszawskich agencji marketingowych działając w segmencie BTL realizując projekty marketingowo-przedażowe dla największych klientów korporacyjnych. Zarządzała kilkudziesięcio osobowymi zespołami terenowymi zawsze osiągając wyznaczone cele. Pragnąc poszerzać kompetencje od 2010. Od 7 lat doświadcza mocy coachingu i dzieli się nią z innymi. Edyta jest Coachinią i założycielką marki osobistej Elementy Szczęścia – Pracownia Pozytywnych Relacji, której misją jest wspieranie Kobiet w odnajdywaniu szczęścia w chwilach dnia codziennego. Propaguje w swojej pracy Formułę Szczęścia opartą na pozytywnych emocjach, zaangażowaniu, relacjach, sensie i znaczeniu oraz osiągnięciach. W biznesie wierzy w siłę relacji i kobiecej mocy i wsparcia.

elementyszczescia.pl

Marta Skrok

Mentorka | Tantra Coach | Deal Maker | Absolwentka VIII edycji

Absolwentka Szkoły Liderek. Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Jednocześnie rozwijała się i uczyła na innych polach. Energetyczna a jednocześnie spokojna. Pracuje z kobiecą energią, tematem kobiecości, cykliczności, seksualności. Wzbudza duże zaufanie u ludzi, którym ofiaruje akceptację i bezwarunkową miłość. Jest właścicielką marki Life in lightness, absolwentką kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Facylitatorka tantryczna, w trakcie certyfikacji True Tantra School u Ananda Rudry. Ajurwedyjska masażystka. Organizuje swoje warsztaty w Polsce i Hiszpanii. Uwielbia taniec intuicyjny, tantrę, dotyk, śpiew i medytacje. Uzdrawia przez masaże ajurwedyjskie i tantryczne.

zyciewlekkosci.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Anna Niewiarowska

Trenerka ajurwedy | Coach zdrowia | Mentorka

WARSZTAT: Jak przejśc z etatu do biznesu w zgodzie ze sobą.

Przez ponad 25 lat pracowała w dużej firmie, co doprowadziło ją do wypalenia zawodowego, a jednocześnie dało możliwości innego spojrzenia na swoje życie. Od kilku lat jest związana z Ajurwedą. Tworzy markę “Szczęśliwa z Ajurwedą”. Prowadzi konsultacje oraz tworzy warsztaty oczyszczania dla Kobiet, które pozwalają wydobyć ich wyjątkowość, a także inspirują do zmiany życia i odkrywania odwagi wyrażania siebie. Inspiruje i motywuje Kobiety do zmiany stylu życia, zadbania o siebie na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym, łącząc mądrość Ajurwedy z własnym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Wie, że każda Kobieta ma moc życia w zgodzie ze sobą, życia na własnych zasadach. To wtedy wracamy do swego naturalnego cyklu i harmonii.

szczesliwazajurweda.pl

Anna Jabłońska

Trenerka | Personal Stylist 

WARSZTAT: Wizerunek w biznesie i przekonania na temat samej siebie. Uwolni emocje i odnajdź swój prawdziwy styl.

Liderka, Przedsiębiorcza Kobieta, Spełniona Mama, Twórczyni Projektu ,,Uwolnij Blask Swojej Kobiecości, „Akademia Stylu By Anna Jabłońska” i jedna z europejskich specjalistów w dziedzinie wizażu, stylizacji, kodów emocji. Współautorka książki „Efektywny Biznes” by Anna Ewa Suska. Prelegentka na wielu różnych wydarzeniach dla kobiet. Mentorka wizerunkowa w Szkole Liderek. Producentka sesji zdjęciowych. W 2017 r. była główną wizażystką podczas wyborów Miss Polski UK & Irlandii. Spędziła blisko 15 lat w pracy z klientami w Wielkiej Brytanii i Polsce, współpracując z takimi ludźmi sukcesu jak Kamila Rowińska, Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, Anna Kalata, Jerzy Buzek, Tomasz Kammel i wielu innych. Specjalizuje się w pracy z Kobietami, które pragną spełnić się nie tylko zawodowo oraz takimi, które chcą odkryć w sobie pełną moc kobiecości. Jej absolutną specjalnością jest budowanie całościowego pakietu Marki Premium kobiet, które są przedsiębiorcze lub budują biznesy ale jednocześnie zdają sobie sprawę, że ich wizerunek jest ich wizytówką.  Działalność Ani koncentruje się na wspieraniu kobiet w przejściu całkowitej transformacji, aby mogły spełnić swoje marzenia o idealnym życiu prywatnym i biznesowym po przepracowaniu przekonań i blokad, które tkwią w nich od wielu lat za pomocą Kodu Emocji Dr Bradleya Nelsona.

Małgorzata Penkala

Mentorka | Gwiazda | Absolwentka V edycji

Z zawodu specjalista ds. zamówień publicznych, z pasji – artystka rękodzielniczka. Właścicielka marek Świat Inspiracji oraz Woolfashion. Ponad 7 lat temu poczuła, że etat to dla niej zbyt ciasna przestrzeń na realizację jej misji życiowej i tak narodziła się Jej firma – Świat Inspiracji, w ramach której zaczęła inspirować kobiety do poszukiwania swojej pasji, do gromadzenia się we wspierających, dających poczucie bliskości i siłę do działania w „plemionach”. Natomiast jej pasja – robienie na drutach i szydełku – przerodziła się w cykliczne, unikalne wydarzenie branży rękodzielniczej –  Ogólnopolskie Targi Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich. Ostatnio ponownie odkryła w sobie talent nauczycielski i prowadzi różnorodne zajęcia rękodzielnicze m.in „Rękodzielnia” dla dzieci i dorosłych w Domu Kultury Świt oraz „Włóczkowe pogaduchy” w Fundacji Metamorfozy.

malgorzatapenkala.pl

Ela Dąbrowska

Mentorka | Coach Oddechem | Trenerka Jogi Śmiechu | Absolwentka II edycji

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, coach oddechem i trener jogi śmiechu, finansistka i prelegentka na konferencjach

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, coach oddechem i trener jogi śmiechu, finansistka i prelegentka na konferencjach podnoszących świadomość. Pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w zgodzie z pragnieniem serca i duszy. Wspiera w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i radości. Stworzyła autorski program trenerski GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza.

Swoimi doświadczeniami dzieli się w książkach: „Liderki”, „Szczęście na wagę złota”, „Kobiety o kobietach”, „Radosna książka” i „Rozmowy o szczęściu”. Laureatka nagrody – Diament Kobiecego Biznesu.

Prowadzi indywidualne sesje „Różany Ogród”– coaching oddechem i terapeutyczny dotyk twarzy oraz warsztaty rozwojowe w Kręgu – on-line, stacjonarne i wyjazdowe w Dworkach i Pałacach. Chętnie bierze udział w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest mamą Patrycji i Pawła.

elzbietadabrowska.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Basia Filipczyńska

Mentorka | Przewodniczka

Przewodniczka duchowa specjalizująca się w Odczycie Planu Duszy, promotorka Soul Coaching®u w procesach grupowych i inydywidualnych. Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej na dwóch kierunkach: Terapie Naturalne z tytułem „Naturoterapeuta” i Psychologia Psychotroniczna z tytułem „Doradcy Życiowego”. Pomagając innym w drodze transformacji życiowej stosuje potwierdzone certyfikatami metody: Soul Coaching®, Odczyt Planu Duszy, Kroniki Akaszy, Technika Uwalniania, KODY Emocji i inne.

„Tworzę lepszy świat, towarzysząc kobietom w ich transformacji i osiąganiu lepszej wersji siebie poprzez połączenie z własną Duszą.”

filipczynska.pl

Anna Zasadzka

Trener | Coach Pewności siebie | Kreator | Absolwentka XI edycji

WARSZTAT: Zacznij działać w pełni swojej MOCY.

Absolwentka XI edycji Szkoły Liderek. Chciała być nauczycielką i dlatego ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak swoją misję dzielenia się wiedzą i rozwoju realizuje w branży IT, z którą jest związana od 2010 roku. Od wielu też lat zajmuje się coachingiem i mentoringiem dla kobiet. Wspiera swoje klientki w odkrywaniu oraz doskonaleniu ich mocnych stron, aby mogły realizować swoje zawodowe marzenia w zgodzie ze sobą. W swojej pracy trenersko-coachingowej wykorzystuje wiedzę Talent Dynamics, swoje własne doświadczenia, a także wiele innych narzędzi i technik, dopasowując je do każdej klientki. Interesuje się budową i funkcjonowaniem ludzkiego mózgu i tym, w jaki sposób możemy świadomie z tej wiedzy korzystać dla pełniejszego życia. Fascynuje ją także tematyka przepływu energii, cykliczności, numerologia. Uwielbia podróżować zwiedzać miasta w Polsce i za granicą, kocha taniec latynoski, dobrą książkę czy film. Nie wyobraża sobie życia bez wspaniałych przyjaciół i swoich kotów i tabliczki czekolady.

zawodowopewnasiebie.pl

Anna Góreczna

Coach | trener | właścicielka marki Design4Leaders | Absolwentka X edycji 

Łączy wieloletnie doświadczenie w skutecznym zarządzaniu w organizacjach, zarządzaniu projektami oraz portfelem projektów IT, praktykę w budowaniu efektywnych zespołów ekspertów z naturalnymi umiejętnościami uważnego słuchania, jasnego wyrażania myśli, podejściem coachingowym.

Przez ponad 15 lat prowadziła projekty informatyczne, zarządzała zespołami. Na tym polu osiągała sukcesy, budowała skutecznie pracujące zespoły. Praca ta, przez wiele lat, dawała jej dużo satysfakcji i spełnienia.

Absolwentka Szkoły Coachingu Systemowego w Krakowie. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń w tym między innymi:

  • Systemic Coaching & Constellations prowadzone przez Johna Whittingtona w Business Constellations Poland, akredytowane przez stowarzyszenie ICF;
  • Business Constellations Workshop, prowadząca Oana Tanase, Grupa Profesja.
  • Transformational Presence Leadership and Coach Training /metoda Alan Seale
    akredytowane przez ICF
  • International Certification – Systemic Management and Organizational Constellations, prowadzący Cecilio Fernández Regojo

Renata Wójcik

Trenerka gry Podróż Bohatera®

WARSZTAT: Gra coachingowa Heros Navigares – Podróż Bohatera®. Zostań bohaterką swojego życia. Po przebyciu tej podroży już nic nie będzie takie samo. Czy jesteś gotowa?

Wykładowca na Uczelni Łazarskiego dla MBA Energetyka z tematów z zakresu komunikacji, kultury organizacyjnej,  zarządzania marką, pracy zespołowej i  savoir vivre w biznesie. Z pasji trenerka i mentorka. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów Biznesu SKiZ Matrik  oraz trener metody „Heros Navigares®.” Prowadziła warsztaty kreatywne dla kobiet w projekcie „ Maker Woman” dla Fab Lab by Orange oraz cykl szkoleń sprzedaż bez sprzedaży dla L’oreal marki Biolage. Na co dzień pracuje w korporacji jako dyrektor komunikacji zewnętrznej oraz manager ds. innowacji w Veolia term  S.A. Doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki różnorodności w pracy w korporacjach w branżach mediowych, hotelarskiej, energetycznej, urzędzie m. st. Warszawy i we własnej firmie.

Kreatywna, zaraża entuzjazmem i z łatwością buduje relacje interpersonalne. Uwielbia prowadzić warsztaty z kobietami. To wzajemna energia i moc, którą im więcej się dzielić tym więcej dostajesz.  Pokazuje jak działać zgodnie z sobą, kreować obfitość i działać z radością. W każdej kobiecie widzi światło i moc, którą chce wydobyć na zewnątrz. Pracuje na mocnych stronach, rozbraja strachy i przekonania a w to miejsce wprowadza radość i flow. Jej celem jest wprowadzanie nowych wartości w życie swoje  oraz podnoszenie wibracji  otaczającego nas świata.

Izabela Dittmajer-Sklepowicz

Prawniczka, mediatorka, mentorka, trenerka mentalna.

Została prawniczką, by zmieniać świat na lepszy. Aby realizować swój cel, została sędzią i kilka lat spędziła, pracując w strukturze wymiaru sprawiedliwości, gdzie zaskakiwała strony prowadzonych postępowań swą niecodzienną, jak na zajmowane stanowisko, otwartością. Chcąc sprawdzić się na gruncie prowadzenia działalności gospodarczej na rynku usług prawnych, została adwokatką i od wielu lat w sukcesami prowadzi własną kancelarię prawna, realizując swój cel poprzez udzielanie pomocy prawnej  kobietom, które reprezentuje w procesach sądowych.  Gdy zauważyła, że jej klientki potrzebują od niej nie tylko porad prawnych, ale również pomocy w rozwiązywaniu trudnych dla nich sytuacji życiowych, została trenerką mentalną w metodyce Mental Power. Pozwoliło jej to na poznanie praktycznych narzędzi, dzięki którym wspiera swe klientki w procesie wzmacniania pewności siebie, w odnajdywaniu poczucia własnej wartości, w uzyskiwaniu równowagi życiowej, w praktykowaniu proaktywności osobistej i zawodowej, w codziennym dążeniu do sukcesu z jednoczesnym wyciąganiem wniosków z porażek. Inspiruje kobiety do „ruszenia z miejsca”, do wytyczania  życiowej drogi w zgodzie z własnymi wartościami, do podejmowanie ważnych życiowych decyzji, wspiera je w procesie odnajdywania w sobie odwagi do zmiany. Poza pracą prawniczą, prowadzeniem mediacji i mentoringów, współtworzy obecnie projekt pod nazwą Family Law Biznes, chcąc na jego gruncie wpierać kobiety w podejmowaniu istotnych życiowych decyzji.  

Absolwentka X edycji Szkoły Liderek, która dała jej możliwość poznania wielu wspaniałych kobiet oraz własnego potencjału. Doktorantka w Instytucie Nauk Prawnych PAN, która wkrótce rozpocznie studia podyplomowe w zakresie psychologii. 

Ewa Przybysz

Mentorka | Deal Maker | Absolwentka V edycji

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych “Zarządzanie marketingowe” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Rocznych Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Handlowej, absolwentka V edycji Szkoły Liderek.

Od 5 lat realizuje się zawodowo organizując Konferencję dla Kobiet “Dobrze mi”. Razem z zaproszonymi do projektu prelegentami – wysokiej klasy coach’ami, trenerami, autorami książek, przekazuje kobietom, że w życiu może być na prawdę dobrze.

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Ania Trafisz

Mentorka | Fotograf | Krator | Absolwentka II edycji

Jest kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boi. A nawet jeżeli się boi, to uważa, że trzeba działać pomimo lęku. Przeprowadziła rewolucję na własną skalę, bo do pracy w korporacji dołączyła swoją pracę-pasję, fotografię, co zaowocowało zadowoleniem w obu. Teraz robi zdjęcia bez zadęcia kobietom, które startują z własnymi biznesami. Na ludzi patrzy tak, jak przez swój obiektyw, życzliwie i dostrzegając ich piękno wewnątrz i na zewnątrz. Absolwentka 2. edycji Szkoły Liderek, w ramach której zorganizowała Konferencję CUD. Organizatorka Kręgów dla Kobiet – Praga jest Kobietą.

annatrafisz.com

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Karolina Kańkowska

Mentorka | Management Coach | Trader | Absolwentka II edycji

Akredytowany coachem International Coach Federation na poziomie ACC oraz trenerka biznesu. Ukończyła studia w Collegium Civitas coaching menedżerski, Studium Trenera Zmiany w szkole coachingu Novo, studia podyplomowe na kierunku psychologia pozytywną na SWPS oraz liczne szkolenia rozwijające jej warsztat szkoleniowo-trenerski. W swojej pracy jako coach często wspiera kobiety w zmianie stawania się pewną siebie liderką zarówno w życiu jak i biznesie.

Swoje kompetencje przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozwinęła w dużych organizacjach z branży narzędziowej i kosmetycznej, gdzie odpowiadała za obsługę klientów i procesów w Europie. Prace w branży łączy z sukcesem z rolą coach i trenera. Ogromną satysfakcje stwarza jej projektowanie i prowadzenie projektów szkoleniowo-coachingowych w temacie budowania efektywności zespołowej, wartości, tworzenie misji i wizji, asertywności, zarządzania stresem i efektywnej komunikacji. Jej obszarem zainteresowań jest zgłębianie wiedzy o budowaniu pozytywności i dobrostanu w życiu.

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝