fbpx

TRENERKI

Kurs składa się z 10 intensywnych dni stacjonarnych w Warszawie – ponad 70 godzin
zaawansowanej pracy szkoleniowej i po-szkoleniowej.

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 7 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką portalu Inwestorki.pl oraz do roku organizuje Forum Inwestorek. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

Wioletta Wojtyńska

Praktyk sprzedaży z 20 letnim doświadczeniem. Lata pracy w sprzedaży  w dużych firmach i międzynarodowych korporacjach pozwoliły jej na kontakt z setkami firm, dzięki czemu zdobyła doświadczenie związane ze skuteczną sprzedażą nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Obecnie w Radiu Kolor 103fm jest odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż  kampanii reklamowych. Współpracuje z największymi firmami w Polsce min. Media Saturn, Kompania Piwowarska, Electrolux, Sharp, Żywiec Zdrój itd.

Absolwentka SGGW z tytułem Mgr. Inż. Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach sprzedażowych i rozwojowych min. ,,Style sprzedaży” ; ,, Skuteczne techniki Sprzedaży ‘’, ,,Marka to Ja” itd. Ukończyła 9 edycję Szkoły Liderek.

Osiąga sukcesy sprzedażowe dzięki relacjom z klientami. Buduje je na zaufaniu i szczerości. Jest osobą dla której nie ma słowa ,,nie” ,,nie da się’’. Sama mówi o sobie, że sprzedaż ma we krwi a klienci  mówią, że sprzeda nawet powietrze.

Małgorzata Wydmańska

Wieloletni menadżer w projektach międzynarodowych. Coach Kobiet zapracowanych. Przeszła drogę od wypalenia do spokoju i obecnie uczy Kobiety odzyskiwać siebie i swój kierunek zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Współorganizatorka cyklicznych konferencji dla Kobiet: „Jak świadoma to Kobieta”, gdzie zaprasza ekspertów, z różnych dziedzin do podzielenia się wiedzą o rozwoju, rozwijaniu kariery, biznesu i dobrostanu. Jest absolwentką Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” prowadzonym przez Erickson Coaching International, absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Absolwentka 8. edycji Szkoły Liderek, w ramach której zorganizowała konferencję “Smakuj życie”. Jest również Flow Consultant’em metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dynamics. Współtworzy również  Projekt Wypoczynek – witrynę internetową, która uczy świadomego wypoczynku. Jej misją jest budzenie światła i mocy w Kobietach, aby mogły to światło i moc przekazać swoim dzieciom.

malgorzatawydmanska.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Małgorzata Smoczyńska

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału.

Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skutecznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości.

Tatiana Pałucka

Coach w pracy z podświadomością i kobiecą energią oraz fotograf kobiet.

Twórczyni Akademii Światła Kobiet Tatiana ma za sobą 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach, w jej warsztatach wzięło udział w tym roku ponad 200 uczestniczek z różnych krajów. 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkoła Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat “Tajemnice Storytellingu” Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.”

Beata Tomaszek

Absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania.  Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, konsultant marketingowo-biznesowy młodych biznesów oraz mikro i małych firm. Doradza w zakresie marketingu online, w tym mediów społecznościowych i spójności komunikacji w różnych kanałach. Przygotowuje strategie marketingowe, prowadzi warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www.

Prelegentka na wydarzeniach dla przedsiębiorców. Pasjonuje się rozwojem osobistym i prowadzi bloga dla przedsiębiorczych kobiet: www.tyibiznes.com.pl Moderuje grupę dla kobiet przedsiębiorczych na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie i kilka grup lokalnych. Motto życiowe: Działaj i nigdy się nie poddawaj!

Aleksandra Biszczad

Od 8 lat zajmuje się mediami społecznościowymi, a dokładniej tworzeniem ciekawych tekstów, materiałów graficznych, artykułów i fotografią. Przez 6 lat pracowała jako dziennikarz i podobno, jak mało kto w tym zawodzie, uwielbiała pisać teksty reklamowe. Pisanie to jej największa pasja, szczególnie w wydaniu storytelling. Sprzyjają temu ukończone studia polonistyczne, które “obdarowały” ją wiedzą o kontekstach kulturowych i sztuką władania idealną polszczyzną.

Zajmowała się PR instytucji kultury, a także promowaniem w social media małych i większych marek. Z tego też względu stopniowo zaczęła zgłębiać tajniki grafiki komputerowej, montażu krótkich form video i fotografii. Kreowanie marki pojmuje jako wieloetapowy proces budowania obrazu produktu w wyobraźni odbiorcy i nawiązywanie z nim więzi. Więź ta musi być szczera i wiarygodna, tylko wtedy obie strony są zadowolone. Na bieżąco śledzi trendy w mediach społecznościowych, starając się je zinterpretować w indywidualny sposób dla danego projektu.

Anna Dorot

Pomaga kobietom budować silne i wyjątkowe marki, dla których tworzy identyfikację wizualną.
Jako absolwentka zarządzania i marketingu, swoją zawodową karierę zaczynała w agencji reklamowej, w której zajmowała się m.in tworzeniem strategii dla dużych firm. Później skończyła psychologię i zajęła się pracą z ludźmi, wspierając ich w trudnych sytuacjach. Ukończyła Szkołę Liderek i ruszyła ze swoim nowym pomysłem jakim było tworzenie dekoracji na przyjęcia. W ten sposób powstała marka Dreamrise, która przeszła transformację i zajmuje się projektowaniem papeterii ślubnej.

Jej zmysł estetyczny sprawił, że wiele kobiet zaczęło ją prosić o stworzenie dla nich logotypów czy materiałów reklamowych. W związku z tym po kilku latach narodził się pomysł stworzenia nowej marki – Brand Sugar. Marka ta łączy jej wszystkie doświadczenia i zainteresowania – marketing, psychologię oraz grafikę komputerową. Wierzy w to, że do stworzenia dobrej marki potrzebne są te wszystkie aspekty. Dlatego w swojej pracy dotyka każdego z tych obszarów, tworząc spójną komunikację i identyfikację marki z jej właścicielką.

Ewa Rykowska

Jest fotografem z pasji. Uwielbia fotografować ludzi, ulotne chwile, to coś czego za moment już nie będzie. Uważa, że każdy ma w sobie piękno, które uchwycam i zapisuję na dłużej.

uchwycone.com

Anna Stępień-Kraska

Przewodniczka dla tych, którzy są zdecydowani odkryć prawdziwą wersję Siebie oraz zbudować swoje Finansowe Królestwo. Jest jednym z trzech w Polsce certyfikowanym trenerem metody Sacred Money Archetype® by Kendall SummerHawk  i m.in. na bazie tego narzędzia odkrywa dlaczego nasz stan konta wygląda jak wygląda. Jest również w trakcie certyfikacji na Flow Consultanta metody Talent i Wealth Dynamics by Roger Hamilton. Jako profilowy LORD (w metodologii Talent Dynamics) najlepiej czuje się w gromadzeniu i analizowaniu wiedzy i doświadczeń, które może nieustannie udoskonalać.

Jest wieloletnią przedsiębiorczynią, która ma pod sobą kilka marek, którymi zarządza w branży turystycznej, szkoleniowej oraz handlowej, jak również inwestorką, głównie w ziemię oraz kryptowaluty. Oddycha, gdy podróżuje i ciągle się rozwija, co potwierdzają jej główne archetypy – Wędrowiec i Mędrzec. Miłością prawdziwą darzy piesze i rowerowe wyprawy oraz całą paletę outdoorowych aktywności. O jej przygodach można poczytać w książce „Islandia stopem”, której jest autorką. Jej MISJĄ jest dostarczanie narzędzi oraz doświadczeń, dzięki którym to marzenie może się ziścić. Prowadzi szkolenia finansowe oraz sesje coachingowe umożliwiające poprawę relacji z pieniędzmi i nastawienie się na ich przyciąganie.

www.asanka.pl

Beata Namiotko

Trener i mówca motywacyjny, ekspertka inwestowania w nieruchomości. 

Od 12 lat inwestuje w nieruchomości na wynajem i na sprzedaż. Przeprowadziła ponad 120 flipów i w bardzo krótkim czasie zbudowała wolność finansową. Jest aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości. Kupuje, remontuje, sprzedaje i wynajmuje (mam ponad 60 najemców). 

Z wykształcenia jest ekonomistką. Ukończyła podyplomowe studia z rachunkowości oraz wiele innych kursów sprzedażowych. 

W wolnym czasie podróżuje – poznaje świat i ludzi, szukam nowych inspiracji. Najbardziej kocha morze i góry – uprawia trekking w górach Anaga. 

Jej pasją są nieruchomości i rozwój osobisty. Prywatnie jest pasjonatką życia, zdrowej kuchni i dalekich podróży, szczęśliwą żoną i mamą.

beatanamiotko.pl

Marta Uczciwek

Fotografka portretowa, laureatka licznych konkursów, wyróżniona m.in. w plebiscycie jakości Orły.

Przez wiele lat była związana z zupełnie inną dziedziną i drogą zawodową. Fotografia pojawiła się początkowo jako odskocznia, z czasem zmieniając jej codzienność oraz spojrzenie na świat. Zdjęcia to dla niej przede wszystkim emocje i wyjątkowi ludzie. W pracy bywa zadaniowcem, nie traci jednak entuzjazmu ani indywidualnego podejścia… Intensywnie działa, uzupełniając wykształcenie oraz angażując się w ciekawe inicjatywy branżowe. Prywatnie jest żoną, mamą dwóch pełnych energii córek i aktywną kobietą, która lubi czerpać z życia garściami.

mauczfoto.pl

Beata Budnicka

Projektowanie graficzne jest jej pasją, którą rozwija nieustannie od ponad 3 lat, zajmując się projektowaniem i tworzeniem unikatowych stron internetowych. Specjalizuje się w WordPressie.

Uwielbia pomagać startupom i inicjatywom studenckim w zaistnieniu w sieci. Jako studentka Informatyki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie dobrze czuje się w sprawach technicznych, lubi tabelki i ma oko do szczegółów. Zafascynowana branżą UX/UI.

W wolnym czasie uwielbia grać w strategiczne planszówki, uprawiać off road samochodami terenowymi i podglądać rozwój sceny esportowej. Kocha polskie góry, a najbliższe jej sercu są Bieszczady.

doitgirl.pl

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝