fbpx

TRENERKI I MENTORKI

Kurs składa się z 10 intensywnych dni stacjonarnych w Warszawie – ponad 70 godzin
zaawansowanej pracy szkoleniowej i po-szkoleniowej.

Katarzyna Dziubałka

Trenerka i mentorka

WARSZTAT: Seminarium projektowe oparte na metodzie Design Thinking.

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 7 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką portalu Inwestorki.pl oraz do roku organizuje Forum Inwestorek. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

Wioletta Wojtyńska

Trenerka sprzedaży i mentorka

WARSZTAT: Sprzedaż zaczyna się w NAS – jak pozyskiwać kapitał, klientów, sponsorów, kontrakty?

Praktyk sprzedaży z 20 letnim doświadczeniem. Lata pracy w sprzedaży  w dużych firmach i międzynarodowych korporacjach pozwoliły jej na kontakt z setkami firm, dzięki czemu zdobyła doświadczenie związane ze skuteczną sprzedażą nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Obecnie w Radiu Kolor 103fm jest odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż  kampanii reklamowych. Współpracuje z największymi firmami w Polsce min. Media Saturn, Kompania Piwowarska, Electrolux, Sharp, Żywiec Zdrój itd.

Absolwentka SGGW z tytułem Mgr. Inż. Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach sprzedażowych i rozwojowych min. ,,Style sprzedaży” ; ,, Skuteczne techniki Sprzedaży ‘’, ,,Marka to Ja” itd. Ukończyła 9 edycję Szkoły Liderek.

Osiąga sukcesy sprzedażowe dzięki relacjom z klientami. Buduje je na zaufaniu i szczerości. Jest osobą dla której nie ma słowa ,,nie” ,,nie da się’’. Sama mówi o sobie, że sprzedaż ma we krwi a klienci  mówią, że sprzeda nawet powietrze.

Małgorzata Wydmańska

Trenerka i mentorka

WARSZTAT:

Wieloletni menadżer w projektach międzynarodowych. Coach Kobiet zapracowanych. Przeszła drogę od wypalenia do spokoju i obecnie uczy Kobiety odzyskiwać siebie i swój kierunek zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Współorganizatorka cyklicznych konferencji dla Kobiet: „Jak świadoma to Kobieta”, gdzie zaprasza ekspertów, z różnych dziedzin do podzielenia się wiedzą o rozwoju, rozwijaniu kariery, biznesu i dobrostanu. Jest absolwentką Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” prowadzonym przez Erickson Coaching International, absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Absolwentka 8. edycji Szkoły Liderek, w ramach której zorganizowała konferencję “Smakuj życie”. Jest również Flow Consultant’em metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dynamics. Współtworzy również  Projekt Wypoczynek – witrynę internetową, która uczy świadomego wypoczynku. Jej misją jest budzenie światła i mocy w Kobietach, aby mogły to światło i moc przekazać swoim dzieciom.

malgorzatawydmanska.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Małgorzata Smoczyńska

Trenerka

WARSZTAT: Sztuka życia i działania w stanie FLOW – czyli jak bez wysiłku kreować własną rzeczywistość.

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału.

Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skutecznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości.

Tatiana Pałucka

Trenerka kobiecości

WARSZTAT: Jak możesz skorzystać z Twoich kobiecych mocy w biznesie?

Coach w pracy z podświadomością i kobiecą energią oraz fotograf kobiet.

Twórczyni Akademii Światła Kobiet Tatiana ma za sobą 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach, w jej warsztatach wzięło udział w tym roku ponad 200 uczestniczek z różnych krajów. 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkoła Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat “Tajemnice Storytellingu” Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.”

Beata Tomaszek

Trenerka

WARSZTAT: Jak stworzyć i prowadzić swoje konto firmowe na Facebooku.

Absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania.  Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, konsultant marketingowo-biznesowy młodych biznesów oraz mikro i małych firm. Doradza w zakresie marketingu online, w tym mediów społecznościowych i spójności komunikacji w różnych kanałach. Przygotowuje strategie marketingowe, prowadzi warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www.

Prelegentka na wydarzeniach dla przedsiębiorców. Pasjonuje się rozwojem osobistym i prowadzi bloga dla przedsiębiorczych kobiet: www.tyibiznes.com.pl Moderuje grupę dla kobiet przedsiębiorczych na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie i kilka grup lokalnych. Motto życiowe: Działaj i nigdy się nie poddawaj!

Aleksandra Biszczad

Trenerka i mentorka

WARSZTAT: Magia instagrama oraz PR i współpraca z mediami.

Od 8 lat zajmuje się mediami społecznościowymi, a dokładniej tworzeniem ciekawych tekstów, materiałów graficznych, artykułów i fotografią. Przez 6 lat pracowała jako dziennikarz i podobno, jak mało kto w tym zawodzie, uwielbiała pisać teksty reklamowe. Pisanie to jej największa pasja, szczególnie w wydaniu storytelling. Sprzyjają temu ukończone studia polonistyczne, które “obdarowały” ją wiedzą o kontekstach kulturowych i sztuką władania idealną polszczyzną.

Zajmowała się PR instytucji kultury, a także promowaniem w social media małych i większych marek. Z tego też względu stopniowo zaczęła zgłębiać tajniki grafiki komputerowej, montażu krótkich form video i fotografii. Kreowanie marki pojmuje jako wieloetapowy proces budowania obrazu produktu w wyobraźni odbiorcy i nawiązywanie z nim więzi. Więź ta musi być szczera i wiarygodna, tylko wtedy obie strony są zadowolone. Na bieżąco śledzi trendy w mediach społecznościowych, starając się je zinterpretować w indywidualny sposób dla danego projektu.

Anna Dorot

Trenerka

WYKŁAD: Wystylizuj swoją markę. Stwórz wizerunek marki, który poruszy Twoich klientów.

Pomaga kobietom budować silne i wyjątkowe marki, dla których tworzy identyfikację wizualną.
Jako absolwentka zarządzania i marketingu, swoją zawodową karierę zaczynała w agencji reklamowej, w której zajmowała się m.in tworzeniem strategii dla dużych firm. Później skończyła psychologię i zajęła się pracą z ludźmi, wspierając ich w trudnych sytuacjach. Ukończyła Szkołę Liderek i ruszyła ze swoim nowym pomysłem jakim było tworzenie dekoracji na przyjęcia. W ten sposób powstała marka Dreamrise, która przeszła transformację i zajmuje się projektowaniem papeterii ślubnej.

Jej zmysł estetyczny sprawił, że wiele kobiet zaczęło ją prosić o stworzenie dla nich logotypów czy materiałów reklamowych. W związku z tym po kilku latach narodził się pomysł stworzenia nowej marki – Brand Sugar. Marka ta łączy jej wszystkie doświadczenia i zainteresowania – marketing, psychologię oraz grafikę komputerową. Wierzy w to, że do stworzenia dobrej marki potrzebne są te wszystkie aspekty. Dlatego w swojej pracy dotyka każdego z tych obszarów, tworząc spójną komunikację i identyfikację marki z jej właścicielką.

brandsugar.pl

Ewa Rykowska

Fotografka i mentorka

Jest fotografem z pasji. Uwielbia fotografować ludzi, ulotne chwile, to coś czego za moment już nie będzie. Uważa, że każdy ma w sobie piękno, które uchwycam i zapisuję na dłużej.

uchwycone.com

Anna Stępień-Kraska

Trenerka i mentorka

WARSZTAT: Dopasuj ścieżkę kariery do swoich naturlanych talentów w oparciu o Wealth Dynamics®.

WARSZTAT: Twój finansowy potencjał w oparciu o Sacred Money Archetype ®.

Przewodniczka dla tych, którzy są zdecydowani odkryć prawdziwą wersję Siebie oraz zbudować swoje Finansowe Królestwo. Jest jednym z trzech w Polsce certyfikowanym trenerem metody Sacred Money Archetype® by Kendall SummerHawk  i m.in. na bazie tego narzędzia odkrywa dlaczego nasz stan konta wygląda jak wygląda. Jest również w trakcie certyfikacji na Flow Consultanta metody Talent i Wealth Dynamics by Roger Hamilton. Jako profilowy LORD (w metodologii Talent Dynamics) najlepiej czuje się w gromadzeniu i analizowaniu wiedzy i doświadczeń, które może nieustannie udoskonalać.

Jest wieloletnią przedsiębiorczynią, która ma pod sobą kilka marek, którymi zarządza w branży turystycznej, szkoleniowej oraz handlowej, jak również inwestorką, głównie w ziemię oraz kryptowaluty. Oddycha, gdy podróżuje i ciągle się rozwija, co potwierdzają jej główne archetypy – Wędrowiec i Mędrzec. Miłością prawdziwą darzy piesze i rowerowe wyprawy oraz całą paletę outdoorowych aktywności. O jej przygodach można poczytać w książce „Islandia stopem”, której jest autorką. Jej MISJĄ jest dostarczanie narzędzi oraz doświadczeń, dzięki którym to marzenie może się ziścić. Prowadzi szkolenia finansowe oraz sesje coachingowe umożliwiające poprawę relacji z pieniędzmi i nastawienie się na ich przyciąganie.

asanka.pl

Joanna Dolińska

Trenerka 

WARSZTAT: Zarządzanie emocjami i stresem w roli liderki.

Język i komunikacja to jej życiowa pasja. Ukończyła lingwistykę stosowaną (specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa) oraz dodatkową ścieżkę specjalizacyjną z komunikacji międzykulturowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z psychologii komunikacji medialnej UW. Od kilkunastu lat jest związana zawodowo ze światem mediów. Miała przyjemność pracować jako marketingowiec dla największych światowych firm mediowych. Głęboko wierzy, że słowa mają wielką moc i w swojej pracy wspiera w empatycznym wyrażaniu emocji, potrzeb i granic. Do swojej pracy trenerskiej wplata doświadczenia i wiedzę zdobyte w pracy menadżerskiej oraz podczas kursów – Programu GATE oraz Szkoły Trenerów TROP, kursu Mindfulness (MBSR) czy rocznego programu NVC (Porozumienie bez przemocy wg Marshalla Rosenberga).

 

joannadolinska.pl

Marta Uczciwek

Trenerka

WARSZTAT: Misja lub wizja, czyli kim jest mój idealny klient docelowy i jak stworzyć efektywną komunikację?

Fotografka, miłośniczka rozwoju osobaistego i kreatywnej pracy z ludźmi. Laureatka licznych konkursów, wyróżniona m.in. w plebiscycie jakości Orły. Przez wiele lat była związana z zupełnie inną dziedziną i drogą zawodową. Fotografia pojawiła się początkowo jako odskocznia, z czasem zmieniając jej codzienność oraz spojrzenie na świat. Zdjęcia to dla niej przede wszystkim emocje oraz wyjątkowi ludzie. W pracy bywa zadaniowcem, nie traci jednak entuzjazmu ani indywidualnego podejścia… Intensywnie działa, realizując sesje dla osób prywatnych i firm, a także angażując się w ciekawe inicjatywy branżowe. Organizuje warsztaty “Kobieca strona mocy”, których celem jest wsparcie w budowaniu pewności siebie oraz poczucia własnej wartości. Jest żoną, mamą dwóch energicznych córek i aktywną kobietą, która lubi czerpać z życia garściami.

 

mauczfoto.pl

Beata Budnicka

Trenerka

WARSZTAT: Zbuduj swoją stronę internetową w oparciu o WordPress.

Projektowanie graficzne jest jej pasją, którą rozwija nieustannie od ponad 3 lat, zajmując się projektowaniem i tworzeniem unikatowych stron internetowych. Specjalizuje się w WordPressie.

Uwielbia pomagać startupom i inicjatywom studenckim w zaistnieniu w sieci. Jako studentka Informatyki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie dobrze czuje się w sprawach technicznych, lubi tabelki i ma oko do szczegółów. Zafascynowana branżą UX/UI.

W wolnym czasie uwielbia grać w strategiczne planszówki, uprawiać off road samochodami terenowymi i podglądać rozwój sceny esportowej. Kocha polskie góry, a najbliższe jej sercu są Bieszczady.

doitgirl.pl

Edyta Szczęsna-Zakrocka

Trenerka i mentorka

WARSZTAT: Formuła Szczęścia: Sens, Znaczenie, Wizja, Cele

Kobieta Szczęśliwa. Jest absolwentką UW na wydziale Dziennikarstwa. Karierę zawodową rozpoczynała w branży logistycznej oraz w korporacjach z branży FMCG. Po zostaniu mamą zmieniła branżę i na 15 lat związała się z rynkiem warszawskich agencji marketingowych działając w segmencie BTL realizując projekty marketingowo-przedażowe dla największych klientów korporacyjnych. Zarządzała kilkudziesięcio osobowymi zespołami terenowymi zawsze osiągając wyznaczone cele. Pragnąc poszerzać kompetencje od 2010. Od 7 lat doświadcza mocy coachingu i dzieli się nią z innymi. Edyta jest Coachinią i założycielką marki osobistej Elementy Szczęścia – Pracownia Pozytywnych Relacji, której misją jest wspieranie Kobiet w odnajdywaniu szczęścia w chwilach dnia codziennego. Propaguje w swojej pracy Formułę Szczęścia opartą na pozytywnych emocjach, zaangażowaniu, relacjach, sensie i znaczeniu oraz osiągnięciach. W biznesie wierzy w siłę relacji i kobiecej mocy i wsparcia.

elementyszczescia.pl

Marta Skrok

Mentorka

Absolwentka Szkoły Liderek. Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Jednocześnie rozwijała się i uczyła na innych polach. Energetyczna a jednocześnie spokojna. Pracuje z kobiecą energią, tematem kobiecości, cykliczności, seksualności. Wzbudza duże zaufanie u ludzi, którym ofiaruje akceptację i bezwarunkową miłość. Jest właścicielką marki Life in lightness, absolwentką kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Facylitatorka tantryczna, w trakcie certyfikacji True Tantra School u Ananda Rudry. Ajurwedyjska masażystka. Organizuje swoje warsztaty w Polsce i Hiszpanii. Uwielbia taniec intuicyjny, tantrę, dotyk, śpiew i medytacje. Uzdrawia przez masaże ajurwedyjskie i tantryczne.

zyciewlekkosci.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Anna Niewiarowska

Trenerka i mentorka

WARSZTAT: Jak przejśc z etatu do biznesu w zgodzie ze sobą.

Przez ponad 25 lat pracowała w dużej firmie, co doprowadziło ją do wypalenia zawodowego, a jednocześnie dało możliwości innego spojrzenia na swoje życie. Od kilku lat jest związana z Ajurwedą. Tworzy markę “Szczęśliwa z Ajurwedą”. Prowadzi konsultacje oraz tworzy warsztaty oczyszczania dla Kobiet, które pozwalają wydobyć ich wyjątkowość, a także inspirują do zmiany życia i odkrywania odwagi wyrażania siebie. Inspiruje i motywuje Kobiety do zmiany stylu życia, zadbania o siebie na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym, łącząc mądrość Ajurwedy z własnym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Wie, że każda Kobieta ma moc życia w zgodzie ze sobą, życia na własnych zasadach. To wtedy wracamy do swego naturalnego cyklu i harmonii.

szczesliwazajurweda.pl

Małgorzata Penkala

Mentorka

Z zawodu specjalista ds. zamówień publicznych, z pasji – artystka rękodzielniczka. Właścicielka marek Świat Inspiracji oraz Woolfashion. Ponad 7 lat temu poczuła, że etat to dla niej zbyt ciasna przestrzeń na realizację jej misji życiowej i tak narodziła się Jej firma – Świat Inspiracji, w ramach której zaczęła inspirować kobiety do poszukiwania swojej pasji, do gromadzenia się we wspierających, dających poczucie bliskości i siłę do działania w „plemionach”. Natomiast jej pasja – robienie na drutach i szydełku – przerodziła się w cykliczne, unikalne wydarzenie branży rękodzielniczej –  Ogólnopolskie Targi Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich. Ostatnio ponownie odkryła w sobie talent nauczycielski i prowadzi różnorodne zajęcia rękodzielnicze m.in “Rękodzielnia” dla dzieci i dorosłych w Domu Kultury Świt oraz “Włóczkowe pogaduchy” w Fundacji Metamorfozy.

malgorzatapenkala.pl

Basia Filipczyńska

Mentorka

Przewodniczka duchowa specjalizująca się w Odczycie Planu Duszy, promotorka Soul Coaching®u w procesach grupowych i inydywidualnych. Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej na dwóch kierunkach: Terapie Naturalne z tytułem „Naturoterapeuta” i Psychologia Psychotroniczna z tytułem „Doradcy Życiowego”. Pomagając innym w drodze transformacji życiowej stosuje potwierdzone certyfikatami metody: Soul Coaching®, Odczyt Planu Duszy, Kroniki Akaszy, Technika Uwalniania, KODY Emocji i inne.

“Tworzę lepszy świat, towarzysząc kobietom w ich transformacji i osiąganiu lepszej wersji siebie poprzez połączenie z własną Duszą.”

filipczynska.pl

Anna Zasadzka

Mentorka i trenerka

WARSZTAT: Zacznij działać w pełni swojej MOCY.

Absolwentka XI edycji Szkoły Liderek. Chciała być nauczycielką i dlatego ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak swoją misję dzielenia się wiedzą i rozwoju realizuje w branży IT, z którą jest związana od 2010 roku. Od wielu też lat zajmuje się coachingiem i mentoringiem dla kobiet. Wspiera swoje klientki w odkrywaniu oraz doskonaleniu ich mocnych stron, aby mogły realizować swoje zawodowe marzenia w zgodzie ze sobą. W swojej pracy trenersko-coachingowej wykorzystuje wiedzę Talent Dynamics, swoje własne doświadczenia, a także wiele innych narzędzi i technik, dopasowując je do każdej klientki. Interesuje się budową i funkcjonowaniem ludzkiego mózgu i tym, w jaki sposób możemy świadomie z tej wiedzy korzystać dla pełniejszego życia. Fascynuje ją także tematyka przepływu energii, cykliczności, numerologia. Uwielbia podróżować zwiedzać miasta w Polsce i za granicą, kocha taniec latynoski, dobrą książkę czy film. Nie wyobraża sobie życia bez wspaniałych przyjaciół i swoich kotów i tabliczki czekolady.

zawodowopewnasiebie.pl

Anna Jabłońska

Trenerka i stylistka

WARSZTAT: Wizerunek w biznesie i przekonania na temat samej siebie. Uwolni emocje i odnajdź swój prawdziwy styl.

Liderka, Przedsiębiorcza Kobieta, Spełniona Mama, Twórczyni Projektu ,,Uwolnij Blask Swojej Kobiecości, „Akademia Stylu By Anna Jabłońska” i jedna z europejskich specjalistów w dziedzinie wizażu, stylizacji, kodów emocji. Współautorka książki „Efektywny Biznes” by Anna Ewa Suska. Prelegentka na wielu różnych wydarzeniach dla kobiet. Mentorka wizerunkowa w Szkole Liderek. Producentka sesji zdjęciowych. W 2017 r. była główną wizażystką podczas wyborów Miss Polski UK & Irlandii. Spędziła blisko 15 lat w pracy z klientami w Wielkiej Brytanii i Polsce, współpracując z takimi ludźmi sukcesu jak Kamila Rowińska, Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, Anna Kalata, Jerzy Buzek, Tomasz Kammel i wielu innych. Specjalizuje się w pracy z Kobietami, które pragną spełnić się nie tylko zawodowo oraz takimi, które chcą odkryć w sobie pełną moc kobiecości. Jej absolutną specjalnością jest budowanie całościowego pakietu Marki Premium kobiet, które są przedsiębiorcze lub budują biznesy ale jednocześnie zdają sobie sprawę, że ich wizerunek jest ich wizytówką.  Działalność Ani koncentruje się na wspieraniu kobiet w przejściu całkowitej transformacji, aby mogły spełnić swoje marzenia o idealnym życiu prywatnym i biznesowym po przepracowaniu przekonań i blokad, które tkwią w nich od wielu lat za pomocą Kodu Emocji Dr Bradleya Nelsona.

Renata Wójcik

Trenerka i mentorka

WARSZTAT: Gra coachingowa Heros Navigares® – Podróż Bohatera®. Jesteś bohaterem swojego życia.  Po  przebyciu ze mną tej podroży już nic nie będzie takie samo. Twoje życie będzie świadome i wejdziesz na wyższe wibracje. Czy jesteś gotowa na taką podróż?

 

Wykładowca na Uczelni Łazarskiego dla MBA Energetyka z tematów z zakresu komunikacji, kultury organizacyjnej,  zarządzania marką, pracy zespołowej i  savoir vivre w biznesie. Z pasji trenerka i mentorka. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów Biznesu SKiZ Matrik  oraz trener metody „Heros Navigares®.” Prowadziła warsztaty kreatywne dla kobiet w projekcie „ Maker Woman” dla Fab Lab by Orange oraz cykl szkoleń sprzedaż bez sprzedaży dla L’oreal marki Biolage. Na co dzień pracuje w korporacji jako dyrektor komunikacji zewnętrznej oraz manager ds. innowacji w Veolia term  S.A. Doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki różnorodności w pracy w korporacjach w branżach mediowych, hotelarskiej, energetycznej, urzędzie m. st. Warszawy i we własnej firmie.

Kreatywna, zaraża entuzjazmem i z łatwością buduje relacje interpersonalne. Uwielbia prowadzić warsztaty z kobietami. To wzajemna energia i moc, którą im więcej się dzielić tym więcej dostajesz.  Pokazuje jak działać zgodnie z sobą, kreować obfitość i działać z radością. W każdej kobiecie widzi światło i moc, którą chce wydobyć na zewnątrz. Pracuje na mocnych stronach, rozbraja strachy i przekonania a w to miejsce wprowadza radość i flow. Jej celem jest wprowadzanie nowych wartości w życie swoje  oraz podnoszenie wibracji  otaczającego nas świata.

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝