ZJAZD I

Odkrywam siebie i własny potencjał biznesowy

DZIEŃ 1 (sobota)

10:00-18:00 | Szkolenie „Jaką liderką jesteś? Twój naturalny styl przywódczy i model biznesowy na bazie systemu Talent Dynamics®” – Katarzyna Jagiełło

Będziemy poruszać takie zagadnienia jak:

1. Jakie naturalne talenty posiadasz i jak je rozwijać

2. Czym jest naturalny styl przywódczy w zarządzaniu?

3. Jak wykorzystać swoje talenty w biznesie i życiu prywatnym?

4. Jak budować efektywne zespoły w oparciu o talenty?

Zacznij od tego, żeby poznać siebie jako liderkę. Najlepsze przywództwo zaczyna się od wewnątrz. Przyjrzyj się, jaki jest Twój sposób zarządzania. Może on znacząco różnić się od sposobu Twoich nauczycieli i mentorów. Nie ma w tym nic złego. Jesteśmy różni i w tym tkwi nasza siła. Kiedy zrozumiesz, jakie są Twoje naturalne talenty, skoncentruj się na poznaniu swoich współpracowników. Jakość komunikacji i efektywności wzrasta wykładniczo, kiedy wszyscy robią wszystko, co w ich mocy, żeby innym w zespole pracowało się lepiej, zgodnie z ich potrzebami.

Warsztaty te zostały przygotowane specjalnie na prośbę liderek, którzy poszukują skutecznych metod do zarządzania sobą, zespołem i organizacją, mogąc przy tym w pełni wykorzystywać swoje naturalne talenty i predyspozycje. Dzięki temu warsztatowi rozwiniesz swoje umiejętności przywódcze poznając siebie oraz swoje naturalne talenty i kompetencje. Poznasz moc odpowiedzialności będącej jednym z najistotniejszych czynników budujących prawdziwego przywódcę.

W TRAKCIE WARSZTATÓW:

Dowiesz się:

> Jakim typem lidera jesteś i jakie narzędzia rozwoju będą dla Ciebie najlepsze

> Dlaczego warto skoncentrować się na dopasowanej do Ciebie drodze rozwoju przywództwa

> Jak wiedza o swoich talentach pomaga kobietom przedsiębiorczym

> Od czego zacząć budowanie swojej silnej pozycji lidera

> Jak zmierzyć efekty i zwrot z inwestycji w swój rozwój

> Poznasz podstawy systemu Talent Dynamics, z której z sukcesem korzystają liderzy na całym świecie

Nauczysz się jak

> Opisać swoje silne i słabe strony na bazie profilu osobowości

> Definiować swoją odmienność względem innych i pokazywać ją jako wartość, którą wnosisz

> Mówić pewnie o swoich mocnych stronach i wyzwaniach

> Tworzyć prosty i bardzo praktyczny model biznesowy, z którego będziesz mogła korzystać na codzień.

 

KATARZYNA JAGIEŁŁO

Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa i wydajności zespołu. W ciągu 6 lat pracy z liderami opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem oraz budowaniem silnej, naturalnej marki organizacji.
Ukończyła finanse i bankowość oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life.

 

Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie Akcelerator sp. z o.o., w której skupia się na pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje. Najbardziej cieszą ją wyraźne efekty pracy z liderami. Inspiruje do zmian.

DZIEŃ 2 (niedziela)

9:00-16:00 | Warsztat „Twój indywidualny cel w oparciu o potrzeby i wartości oraz optymalna wizja życia” – Katarzyna Dziubałka oraz Małgorzata Smoczyńska

 

Podczas tego warsztatu odkryjesz siebie i własny potencjał biznesowy oraz nauczysz się kreować pomysły na biznes zgodne z moimi wartościami, talentami i optymalną wizją życia.

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 5 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

 

Małgorzata Smoczyńska

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału. Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skuteznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości