fbpx

ZJAZD I

Odkrywam siebie i własny potencjał biznesowy

DZIEŃ 1 (sobota)

10:00 – 18:00 Szkolenie „Jaką liderką jesteś? Twój naturalny styl przywódczy i model biznesowy na bazie systemu Talent Dynamics®” – Katarzyna Jagiełło

Będziemy poruszać takie zagadnienia jak:

1. Jakie naturalne talenty posiadasz i jak je rozwijać

2. Czym jest naturalny styl przywódczy w zarządzaniu?

3. Jak wykorzystać swoje talenty w biznesie i życiu prywatnym?

4. Jak budować efektywne zespoły w oparciu o talenty?

Warsztaty te zostały przygotowane specjalnie na prośbę liderek, którzy poszukują skutecznych metod do zarządzania sobą, zespołem i organizacją, mogąc przy tym w pełni wykorzystywać swoje naturalne talenty i predyspozycje. Dzięki temu warsztatowi rozwiniesz swoje umiejętności przywódcze poznając siebie oraz swoje naturalne talenty i kompetencje. 

Dowiesz się:

> Jakim typem lidera jesteś i jakie narzędzia rozwoju będą dla Ciebie najlepsze

> Dlaczego warto skoncentrować się na dopasowanej do Ciebie drodze rozwoju przywództwa

> Jak wiedza o swoich talentach pomaga kobietom przedsiębiorczym

> Od czego zacząć budowanie swojej silnej pozycji lidera

> Jak zmierzyć efekty i zwrot z inwestycji w swój rozwój

> Poznasz podstawy systemu Talent Dynamics, z której z sukcesem korzystają liderzy na całym świecie

Nauczysz się jak

> Opisać swoje silne i słabe strony na bazie profilu osobowości

> Definiować swoją odmienność względem innych i pokazywać ją jako wartość, którą wnosisz

> Mówić pewnie o swoich mocnych stronach i wyzwaniach

> Tworzyć prosty i bardzo praktyczny model biznesowy, z którego będziesz mogła korzystać na codzień.

 

Kasia Jagiełło

Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa i wydajności zespołu. W ciągu 6 lat pracy z liderami opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem oraz budowaniem silnej, naturalnej marki organizacji.
Ukończyła finanse i bankowość oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life.

 

Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie Akcelerator sp. z o.o., w której skupia się na pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje. Najbardziej cieszą ją wyraźne efekty pracy z liderami. Inspiruje do zmian.

DZIEŃ 2 (niedziela)

9:00 – 13:00 Warsztat „Jak świadomie podejmować decyzje w życiu i w biznesie, aby działać z zgodzie ze sobą, dbając o swoje wartości i potrzeby.” – Izabela Kula

14:00 – 16:00 Warsztat “Twój indywidualny cel w oparciu o potrzeby i wartości oraz optymalną wizja życia” – Małgorzata Smoczyńska

 

Podczas tego warsztatu odkryjesz siebie i własny potencjał biznesowy oraz nauczysz się kreować pomysły na biznes zgodne z moimi wartościami, talentami i optymalną wizją życia.

Izabela Kula

Coach, mentorka, managerką, organizatorką, kobieta przedsiębiorcza, marzycielka, inspiratorka, dusza artystyczna, ale i dusza towarzystwa, wielką optymistka, skarbnica pozytywnej energii i śmiechu. Łączy te wszystkie talenty w jeden wyjątkowy i radosny biznes z pasją. Jej pasją jest rozwój osobisty, a misją świadome życie i inspirowanie innych do odkrycia siły, jaką niesie świadome bycie sobą. Jako coach pomagam kobietom nastawionym na rozwój w pełni świadomie realizować marzenia, nawet jeśli jeszcze nie wierzą w siebie. Organizuję i prowadzi warsztaty rozwojowe, indywidualne procesy coachingowe, których efektem najczęściej jest większa pewność siebie, skuteczność działania, wiara we własne możliwości, poczucie zadowolenia i spokoju wewnętrznego. 

 

Małgosia Smoczyńska

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału. Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skuteznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości