ZJAZD II

24-25 listopada 218

DZIEŃ 1 (sobota)

10:00 – 13:00 | Praktyka biznesowa „Kreatywne tworzenie pomysłów na biznes – jak innowacyjnie łączyć różne pomysły i wybrać ten najlepszy” – Katarzyna Dziubałka oraz Małgorzata Smoczyńska

Podczas tego warsztatu wzmocnisz swoją innowacyjność, kreatywność oraz pewność siebie. Uruchomisz swoją innowacyjność, bazując na własnej kreatywności i merytorycznym wsparciu trenerek, posiadających doświadczenie w biznesie oraz wypracujesz wiele pomysłów na własną firmę, z których na koniec wybierzesz jeden najlepszy.

14:00 – 16:00 | Praktyka biznesowa cd. Katarzyna Dziubałka

16:00 – 18:00 | Spotkanie z inspirująca Kobietą Biznesu 

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 5 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

Małgorzata Smoczyńska

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału. Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skuteznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości

DZIEŃ 2 (niedziela)

 

9:00-16:00 | Sesja zdjęciowa Liderek, Tatiana Pałucka, Katarzyna Gruk (konsultacja stylistyczna), Twoja Sesja

Profesjonalny makijaż – Katarzyna Gruk, Beauty Coach, TwojaSesja.com

 

Efekt:  Profesjonalne zdjęcia biznesowe indywidualne i grupowe. 

Tatiana Pałucka

Ekspert w fotografii kobiecej i biznesowej. Współzałożycielka i właścicielka firmy Twoja Sesja, proponującej ekskluzywne sesje fotograficzne i warsztaty dla kobiet i firm. Współautorka autorskiego programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon, Małgorzaty Markiewicz. Wystawa zdjęć “ Alchemia tańca”. Publikacji w magazynach Madame, VUMAG, Slow, Confashion i Modo magazine.

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Adeptka Akademii Marki z Klasą. Z zamiłowania tancerka, twórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.

„Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodzona na bezkresnych, pióro-trawnych stepach Uralu w małej miejscowości.. Często widziałam skromną tablice Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważne dla mnie jest świadomość siebie. Luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”

 

Katarzyna Gruk

Charakteryzator, stylistka, trener, producentka sesji zdjęciowych, specjalistka od kobiecych metamorfoz i kreowania charakteru i stylu sesji zdjęciowych, artysta plastyk. Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet, w której uczy kobiety jak eksponować swoje piękno, współwłaścicielka firmy Twoja Sesja – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą – który pomaga kobietom zbudować spójność i autentyczność pomiędzy ich prawdziwym ja, a tym co pokazują na zewnątrz w życiu i biznesie. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska, Shadess of beauty London.

Współpraca z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP , TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. Z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi.

Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych.