ZJAZD III

 Doskonalę kompetencje budowania własnego biznesu

DZIEŃ 1 (sobota)

10:00 – 14:00 | Seminarium projektowe i szkolenie „Design thinking” – Katarzyna Dziubałka 

Efekt: Wypracujesz koncepcję autorskiego projektu bez budżetu, który zrealizujesz wspólnie z grupą, aby przekonać się, że możesz więcej niż myślisz, że możesz i zdobyć kompetencje przywódcze niezbędne w prowadzeniu własnej firmy

15:00-18:00 „Bez pieniędzy można wszystko – czyli o tym, jak realizować projekty bez budżetu” – Katarzyna Dziubałka 

Efekt: Podczas szkolenia wspólnie ze swoją grupą projektową nauczysz się tworzyć koncept projektu, dookreślać swoje cele, kamienie milowe, grupę docelową i harmonogram działań według prostej i zarazem zasady trudniej znaczy więcej

Zadanie: opracować pomysł na projekt, stworzyć ramy, harmonogram etc., liderki danego etapu

 

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 5 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

DZIEŃ 2 (niedziela)

 

9:00-16:00 | w przygotowaniu