ZJAZD IV

Tworzę stronę www. Uczę się promować swoją markę w social media.

DZIEŃ 1 (sobota)

10:00 – 16:00 | „Praktyczny warsztat tworzenia stron internetowych w WordPressie oraz podstawy marketingu internetowego.” – Katarzyna Dziubałka

W trakcie warsztatu dowiesz się jak stworzyć samodzielnie własną stronę internetową. Zadbamy o odpowiedni design, strukturę strony oraz słowa kluczowe. Poznasz także tajniki tworzenia swojej strony internetowej i inspiracje dotyczące pisania bloga.

 

WORDPRESS KROK PO KROKU

– wybór i instalacja domeny i serwera 
– konfigurowanie strony oraz podpięcie do Google analytics
– tworzenie i edytować strony
– tworzenie i edytować wpisów na bloga
– podstawy SEO 
– dodawanie banerów, treści, zdjęć, filmów oraz dokumentów
– dodawanie wtyczek 
– tworzenie menu i nagłówka
– dodawanie ikonek Social Media (Facebook, Instagram, YouTube)
– formatowanie menu i stopki
– dodawanie regulaminu strony

16:00 – 18:00 | Spotkanie z inspirująca Kobietą Biznesu (informacja wkrótce)

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 5 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

 

DZIEŃ 2 (niedziela)

9:00-13:00 | „Facebook dla początkujących czyli warsztat z podstawowych zasad prowadzenia firmowego konta na Facebooku.” – Beata Tomaszek

Podczas spotkania wspólnie:

> założymy i uzupełnimy konto firmowe na Facebooku
> przygotujemy jego oprawę wizualną (cover photo, profil photo)
> nauczymy się jak wykonać podstawowe grafiki przy pomocy prostego program Canva
> wskażemy strony z dostępem do darmowych zdjęć 
> opowiem Wam o zasadach jakimi rządzi się Facebook aktualnie
> przekażę wskazówki jak stworzyć plan promocji firmy na Facebooku – pomysły i inspiracje
> nauczę jak prowadzić swój profil: jak pisać i planować posty 
> pokażę jak szukać grup, na których warto się udzielać

Beata Tomaszek

Absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania.  Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, konsultant marketingowo-biznesowy młodych biznesów oraz mikro i małych firm. Doradza w zakresie marketingu online, w tym mediów społecznościowych i spójności komunikacji w różnych kanałach. Przygotowuje strategie marketingowe, prowadzi warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www. 

Prelegentka na wydarzeniach dla przedsiębiorców. Pasjonuje się rozwojem osobistym i prowadzi bloga dla przedsiębiorczych kobiet: www.tyibiznes.com.pl Moderuje grupę dla kobiet przedsiębiorczych na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie i kilka grup lokalnych.Motto życiowe: Działaj i nigdy się nie poddawaj!

14:00 – 16:00 | „Storytelling, content markting online marketing” – sesja pytań i odpowiedzi z Katarzyna Dziubałka