fbpx

ZJAZD V

DZIEŃ 1 (sobota)

30.11.2019

10:00 – 10:30 | “Jak przygotować się do sesji zdjęciowej” – Ewa Rykowska

10:30 – 12:00 | “Personal branding w dobie digitalu, czyli LinkedIn bez tajemnic” – Angelika Jeżewska

12:00 – 13:30 | Mikołajki

13:30 – 15:30 | “Współpraca fundamentem sukcesu, czyli jak działać efektywnie w zespole” – Agnieszka Mędrzycka

15:30 – 18:00 | “Bycie widzianą” – Tatiana Pałucka

Jak to jest być w obecności z tym, co jest teraz w Tobie, i jednocześnie w kontakcie z innymi. Mieć możliwość czerpania ze swojej mocy świadomie, w zrelaksowaniu.
Jak to jest BYĆ WIDZIANĄ? 

Co czujesz, kiedy to czytasz? 

Czy budzi to w tobie tęsknotę, może niedowierzanie?

Wspólnie doświadczymy:
● kontaktu z obecnością w ciele,
● kontaktu z innymi, na głębszym poziomie relacji,
● mocy własnego oddziaływania.
Jakie zmiany mogą nastąpić w Tobie:
● możesz przyciągnąć zmiany, o których skrycie marzysz,
● otrzymasz narzędzia, z których możesz świadomie korzystać podczas spotkań i wystąpień publicznych

Angelika Jeżewska

Senior Marketing specialist, Brand Manager, Lenovo Polska. Od 13 lat związana z branżą IT. Swoją przygodę zaczęła w firmie Hewlett Packart, gdzie pracowała w latach 2006-2009 i odpowiadała za wsparcie sprzedaży, jak również analizę sprzedaży produktów PSG (działu komputerowych systemów osobistych) na rynku polskim. W latach 2010-2017 związana była z firmą Fujitsu, gdzie początkowo zajmowała stanowisko sprzedażowe, a następnie, przenosząc się z obszaru sprzedaży do działu marketingu odpowiadała za PR, reklamę i szeroko rozumianą komunikacje biznesową. Po doświadczeniach zdobytych po stronie Vendorów IT, przyszła kolej na ponad dwuletni rozwój po stronie agencyjnej w firmie Monday – agencja komunikacji zintegrowanej, gdzie finalnie zajęła stanowisko Head o Digital B2B i odpowiadała za strategię komunikacji online oraz media społecznościowe dużych marek technologicznych z obszaru B2B. Obecnie zajmuje się komunikacją marki Lenovo na rynku polskim, zarówno w kwestiach PR, jak i po stronie kampanii digital, content marketing czy influencer marketing. Prywatnie pasjonatka adrenaliny – jeździ motocyklem, nurkuje, zdobywa górskie szczyty, a dodatkowo jest aktywnym trenerem i szkoleniowcem w branży fitness.

Agnieszka Mędrzycka

 

Absolwentka II edycji Szkoły Liderek. Senior HR Business Partner dla Prezesów, Managerów Regionalnych. Talent Management Professional, certyfikowana coach ICF, projesjonalna Trener i Coach zespołów. 
Doradza Liderom w zakresie zarządzania talentami, planowania z sukcesem, zmian kulturowych, efektywności i wydajności zespołów. Szkoli z komunikacji, dawania feedbacku, zarządzania zmianą Experience in HR advising for Leadership (talent management, succession planning, culture change, post-merger integration, team performance effectiveness etc.) and in delivering training of managerial, communication, feedback giving, change management skills.

 

 

Tatiana Pałucka

Ekspert w fotografii wizerunkowej i kobiecej, coachem w podejściu ZEN-coachingu, twórca autorskich programów pracy z wizerunkiem. Współautorka programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą” i Akademii Świadomego Wizerunku. Stworzyła projekt “Intymny Portret”, który jest skierowany do kobiet otwartych na pogłębioną pracę ze swoją zmysłowością i kobiecością. Łączy on narzędzia zen-coachingu, pracy z ciałem i fotografię ( www.tatianapalucka.pl ). Jest autorką zdjęć w ramach wystawy “Alchemia tańca”, publikacji w magazynach Madame, Slow, Confashion i Modo Magazine.

Ukończyła również Akademię Marki z Klasą, szkolenie Zen-coachingu, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat “Tajemice Storytellingu” Heuristica. Jest mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodziła się na bezkresnych stepach Uralu, w małej miejscowości. Często widziała skromną tablicę Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważna dla mnie jest świadomość siebie. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.

DZIEŃ 2 (niedziela)

 

9:00-16:00 | Sesja zdjęciowa – Ewa Rykowska (fotografia) oraz Make-up Renata Lipowiecka

Ewa Rykowska

 Fotograf z pasji z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbia fotografować ludzi, ulotne chwile, to czego za moment już nie będzie. Uważa, że każda Kobieta ma w sobie piękno, które można uchwycić i zapisac na dłużej. http://uchwycone.com/