ZJAZD V

 Poznaję tajniki public relations i zaczynam świadomie budować swoją markę.

DZIEŃ 1 (sobota)

9:00 – 13:00 | „Jak budować markę własnego biznesu i zarabiać mając FUN” – Celestyna D. Osiak

 

Efekt: Podczas tego warsztatu przeanalizujesz strategiczne elementy konceptu (w tym swoje pomysły) i dowiesz się na czym polega budowanie marki własnego biznesu. W tym  m. in. dowiesz się jak prowadzić skuteczny marketing w biznesie (jak opracować profil idealnego klienta i ustalić lej sprzedażowy). Poznasz efektywne metody pozyskiwania klientów. Poznasz siłę marketingu opartego na wartościach i autentyczności i dowiesz się jak odkryć swój unikalny styl marketingu zgodny z twoimi talentami. Nauczysz się tworzenia prostego planu sprzedażowo-marketingowego, który zapewni Ci stały napływ klientów i pomoże w zbudowaniu stabilnego biznesu.

 

14:00 – 18:00 | Seminarium projektowe – prezentacja konceptów projektów zespołowych, sesja informacji zwrotnej, wspierających pomysłów – Katarzyna Dziubałka

Celestyna D. Osiak

Certyfikowana coach przez Erickson College z Kanady oraz przez Denise Linn Soul Coach. Sacred Money Archetype Coach. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie mentorka kobiet przedsiębiorczych, coach i trenerka rozwoju osobistego. Jej misją jest nauczenie kobiet zdrowych relacji z pieniędzmi. Jak sama mówi chce, by jej klienci zarabiali więcej przy jednoczesnej oszczędności czasu. Autorka poczytnego bloga, w którym pisze o rozwoju i dzieli się swoją wiedzą z zakresu biznesowego. Prowadzi dwie edycje półrocznego programu budowania prosperującego biznesu „Sukces z Duszą”. Autorka wielu artykułów, uczestniczka konferencji, prowadząca warsztatów i szkoleń. To, czym się zajmuje nazywa Soul Coachingiem.

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 5 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

DZIEŃ 2 (niedziela)

 

9:00-16:00 | W Przygotowaniu