Jak przekuć talenty Gallupa w mocne strony?

WEBINAR z MALWINA FALISZEWSKA

3 grudnia 2020

Jak działają talenty Gallupa?

Czy z talentem się rodzimy czy go nabywamy?

Jakie są blaski i ciebie Twoich naturalnych predyspozycji?

Jak przekuć talent w mocną stronę?

Malwina Faliszewska

Absolwentka I edycji Szkoły liderek. Przez wiele lat współtworzyła sieci kobiet i współpracowała z organizacjami promującymi kobiety w biznesie. Wie, jak wiele z nas ma problem z brakiem wiary we własne możliwości oraz z pewnością siebie. Jest certyfikowaną trenerką i coachem mocnych stron Instytutu Gallupa oraz certyfikowanym coachem ICF. Wydała książkę na temat świadomego budowania kariery pt. „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”. W 2018 roku wystąpiła na TEDxWarsawWomen, dzieląc się trzema lekcjami na temat rozwoju kariery w wystąpieniu „How one grapefruit can influence your career path?”. Jako Gallupowy Maximizer, zawsze koncentruje się na mocnych stronach ludzi i potrafi zmotywować ich do doceniania siebie oraz do dalszego rozwoju w obszarach ich supermocy.

O Szkole Liderek

Naszą misją jest wspieranie Kobiet w stawaniu się liderką własnego życia, czyli  osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły.