MENTORKI & TRENERKI

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery uczelnie wyższe  – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet przedsiębiorczych  dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trenerem  i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 5 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców:  Wielka Wymiana Kontaktów. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

 

Małgorzata Smoczyńska

Założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu, współtwórczyni konceptu Szkoły Liderek i realizatorka pierwszych 7 edycji, inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału. Obecnie inspiruje się i działa w nurcie zen coachingu. Przeprowadziła ponad 500 godzin szkoleń, specjalizuje się w tematach skutecznego działania, automotywacji, odwagi do zmian, umiejętności życia pełnią swojego potencjału.

Pisze dla Magazynu Coaching, regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach jak np. Kongres Kobiet czy Festiwal Inspiracji. W 2012 roku została wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, a rok później magazyn Twój Styl nominował ją do tytułu Kobiety Roku 2013. Kocha tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwyca się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzy, ale też wie z własnego życia, że każde marzenie można zrealizować, a życie jest pełne możliwości.

Izabela Makosz

Izabela Makosz to kobieta pełna energii i pasji, charyzmatyczna osobowość, której chętnie słuchają inne kobiety. Z przyjemnością dzieli się wiedzą i opowiada o swoich doświadczeniach, żeby pomóc początkującym przedsiębiorcom na ich drodze biznesowej. Jak mówią inni, jej niesamowita energia powinna być pakowana i sprzedawana na receptę jak lekarstwa w aptekach. Sama Izabela śmieje się, że swoją energię  wolałaby sprzedawać w hipermarkecie, żeby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Odpowiadając na liczne prośby o poradę i pytania młodych przedsiębiorców, postanowiła stworzyć pierwszą w Polsce internetową telewizję dla przedsiębiorczych kobiet – Time For Business TV, gdzie dzieli się praktycznymi poradami na temat prowadzenia biznesu. Jest również autorką książki „Gra o biznes”.

Izabela Makosz, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca,  jest założycielką pierwszej w Polsce wyspecjalizowanej sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax. Przez 10 lat  konsekwentnie realizowała własną wizję biznesu, wprowadzając na polski rynek usług najwyższe zagraniczne standardy.

Beata Tomaszek

Absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania.  Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, konsultant marketingowo-biznesowy młodych biznesów oraz mikro i małych firm. Doradza w zakresie marketingu online, w tym mediów społecznościowych i spójności komunikacji w różnych kanałach. Przygotowuje strategie marketingowe, prowadzi warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www. 

Prelegentka na wydarzeniach dla przedsiębiorców. Pasjonuje się rozwojem osobistym i prowadzi bloga dla przedsiębiorczych kobiet: www.tyibiznes.com.pl Moderuje grupę dla kobiet przedsiębiorczych na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie i kilka grup lokalnych.Motto życiowe: Działaj i nigdy się nie poddawaj!

Katarzyna Jagiełło

Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa i wydajności zespołu. W ciągu 6 lat pracy z liderami opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem oraz budowaniem silnej, naturalnej marki organizacji. Sprawdź Twój Naturalny Styl Przywództwa na www.styllidera.pl 
Ukończyła finanse i bankowość oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life.
 
Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie Talent Up, w której skupia się na pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje. Najbardziej cieszą ją wyraźne efekty pracy z liderami. Więcej informacji na www.katarzynajagiello.pl

Celestyna D. Osiak

Certyfikowana coach przez Erickson College z Kanady oraz przez Denise Linn Soul Coach. Sacred Money Archetype Coach. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie mentorka kobiet przedsiębiorczych, coach i trenerka rozwoju osobistego. Jej misją jest nauczenie kobiet zdrowych relacji z pieniędzmi. Jak sama mówi chce, by jej klienci zarabiali więcej przy jednoczesnej oszczędności czasu. Autorka poczytnego bloga, w którym pisze o rozwoju i dzieli się swoją wiedzą z zakresu biznesowego. Prowadzi dwie edycje półrocznego programu budowania prosperującego biznesu „Sukces z Duszą”. Autorka wielu artykułów, uczestniczka konferencji, prowadząca warsztaty i szkolenia. To, czym się zajmuje, nazywa Soul Coachingiem.

Katarzyna Gruk

Charakteryzator, stylistka, trener, producentka sesji zdjęciowych, specjalistka od kobiecych metamorfoz i kreowania charakteru i stylu sesji zdjęciowych, artysta plastyk. Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet, w której uczy kobiety,  jak eksponować swoje piękno. Współwłaścicielka firmy Twoja Sesja – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą – który pomaga kobietom zbudować spójność i autentyczność pomiędzy ich prawdziwym ja, a tym, co pokazują na zewnątrz w życiu i biznesie.  Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska, Shadess of beauty London.

 

Współpraca z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP , TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. Z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi.

Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych.

Tatiana Pałucka

Ekspert w fotografii kobiecej i biznesowej. Współzałożycielka i właścicielka firmy Twoja Sesja, proponującej ekskluzywne sesje fotograficzne i warsztaty dla kobiet i firm. Współtworzyła autorski program zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon, Małgorzaty Markiewicz. Wystawa zdjęć “ Alchemia tańca”. Publikacji w magazynach Madame, VUMAG, Slow, Confashion i Modo magazine.

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Adeptka Akademii Marki z Klasą. Z zamiłowania tancerka, twórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.

„Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodzona na bezkresnych, pióro-trawnych stepach Uralu w małej miejscowości… Często widziałam skromną tablicę Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważna dla mnie jest świadomość siebie, luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”