MENTORKI

Kurs składa się z 10 intensywnych dni stacjonarnych w Warszawie – ponad 70 godzin
zaawansowanej pracy szkoleniowej i po-szkoleniowej.

Katarzyna Dziubałka

Ukończyła w wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek.

Jest również certyfikowanym Trener i Coachem Biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic” od Corporate CoachU. Od 7 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Organizuje konferencje oraz spotkania dla Przedsiębiorców Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką portalu Inwestorki.pl oraz do roku organizuje Forum Inwestorek. Od 3 lat trenuje również w Szkole Liderek i jest mentorem Kobiet Przedsiębiorczych.

Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. W 2017 została jedną z bohaterek książki „Liderki”. Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek.

Wioletta Wojtyńska

Praktyk sprzedaży z 20 letnim doświadczeniem. Lata pracy w sprzedaży  w dużych firmach i międzynarodowych korporacjach pozwoliły jej na kontakt z setkami firm, dzięki czemu zdobyła doświadczenie związane ze skuteczną sprzedażą nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Obecnie w Radiu Kolor 103fm jest odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż  kampanii reklamowych. Współpracuje z największymi firmami w Polsce min. Media Saturn, Kompania Piwowarska, Electrolux, Sharp, Żywiec Zdrój itd.

Absolwentka SGGW z tytułem Mgr. Inż. Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach sprzedażowych i rozwojowych min. ,,Style sprzedaży” ; ,, Skuteczne techniki Sprzedaży ‘’, ,,Marka to Ja” itd. Ukończyła 9 edycje Szkoły Liderek.

Osiąga sukcesy sprzedażowe dzięki relacjom z klientami. Buduje je na zaufaniu i szczerości. Jest osobą dla której nie ma słowa ,,nie” ,,nie da się’’. Sama mówi o sobie, że sprzedaż ma we krwi a klienci  mówią, że sprzeda nawet powietrze.

Ewa Marchlak

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych “Zarządzanie marketingowe” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Rocznych Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Handlowej, absolwentka V edycji Szkoły Liderek.

Od 5 lat realizuje się zawodowo organizując Konferencję dla Kobiet “Dobrze mi”. Razem z zaproszonymi do projektu prelegentami – wysokiej klasy coach’ami, trenerami, autorami książek, przekazuje kobietom, że w życiu może być na prawdę dobrze.

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Aleksandra Biszczad

Od 8 lat zajmuje się mediami społecznościowymi, a dokładniej tworzeniem ciekawych tekstów, materiałów graficznych, artykułów i fotografią. Przez 6 lat pracowała jako dziennikarz i podobno, jak mało kto w tym zawodzie, uwielbiała pisać teksty reklamowe. Pisanie to jej największa pasja, szczególnie w wydaniu storytelling. Sprzyjają temu ukończone studia polonistyczne, które “obdarowały” ją wiedzą o kontekstach kulturowych i sztuką władania idealną polszczyzną.

Zajmowała się PR instytucji kultury, a także promowaniem w social media małych i większych marek. Z tego też względu stopniowo zaczęła zgłębiać tajniki grafiki komputerowej, montażu krótkich form video i fotografii. Kreowanie marki pojmuje jako wieloetapowy proces budowania obrazu produktu w wyobraźni odbiorcy i nawiązywanie z nim więzi. Więź ta musi być szczera i wiarygodna, tylko wtedy obie strony są zadowolone. Na bieżąco śledzi trendy w mediach społecznościowych, starając się je zinterpretować w indywidualny sposób dla danego projektu.

Powolutku buduje nowe miejsce w sieci: wdobrejoprawie

Marta Skrok

Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową.  Absolwentka 8. edycji Szkoły Liderek. Z zaufaniem kroczy ścieżką serca, nawołując inne kobiety do życia w lekkości. Jest przy tym uziemiona i osadzona w realiach życia.

Energetyczna a jednocześnie spokojna. Wierzy, że człowiek pomagając sobie, zmienia i naprawia cały świat. Wierzy, że uśmiech i działanie z poziomu serca ma nieograniczoną  moc.

Właścicielka marki Życie w lekkości, organizatorka wielu warsztatów (m.in. Dom Kultury Dzielnicy Bemowo),  współpracuje z  Ewą Błaszczak, Małgorzatą Marczewska oraz konferencji (m.in. z Beatą Pawlikowską), Absolwentka Alchemii Życia w Manaya’s Healing Marta Jezierska, Trenerka metody GOŚC -GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz absolwentka kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Na ścieżce tantrycznej, w trakcie nauki i certyfikacji True Tantra u Ananda Rudry.

Uwielbia taniec, tantrę, jogę kundalini, śpiew i medytacje. Czyta kroniki Akaszy.Współpracuje z joginkami, szamanami, muzykami, masażystami.

zyciewlekkosci.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Elżbieta Dąbrowska

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, coach oddechem i trener jogi śmiechu, finansistka i prelegentka na konferencjach podnoszących świadomość. Pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w zgodzie z pragnieniem serca i duszy. Wspiera w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i radości. Stworzyła autorski program trenerski GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza.

Swoimi doświadczeniami dzieli się w książkach: „Liderki”, „Szczęście na wagę złota”, „Kobiety o kobietach”, „Radosna książka”. Laureatka nagrody – Diament Kobiecego Biznesu.

Prowadzi indywidualne sesje – coaching oddechem i warsztaty rozwojowe w Kręgu – on-line, stacjonarne i wyjazdowe w Dworkach i Pałacach. Chętnie biorze udział w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest mamą Patrycji i Pawła.

elzbietadabrowska.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Małgorzata Penkala

Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu. Posiada również tytuł Master of Business Administration. Od 6 lat łączy prowadzenie firmy Świat Inspiracji z pracą na etacie jako specjalista ds. zamówień publicznych. Pomysłodawczyni i organizatorka cyklu konferencji dla kobiet ECO-KOBIETA.

Autorka felietonów do książek pod redakcją Ilony Adamskiej: „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”, „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” oraz „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet”. Laureatka nagrody LAW BUSINNESS QUALITY statuetką „Diament kobiecego biznesu 2019” za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki.

Przez ponad 3 lata współtworzyła grupę dla rękodzielniczek Kreatywna Emma. Obecnie prowadzi swoją inspirującą grupę dla kobiet „Świat Inspiracji”. W jej ramach organizuje spotkania offline i online, w których uczestniczą kobiety, których pasją jest rękodzieło. Ostatnim jej projektem są I Ogólnopolskie Targi Włóczki, Akcesoriów i Wyrobów z Włóczki Woolfashion.

Absolwentka kursu Personal Leadership Queen in Flow oraz 9-cio miesięcznego kursu Businness Queen Mastermind. Ukończyła na Uniwersytecie Otwartym SGGW szkolenie Train the Trainer.  Jest Flow Consultant’em metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dymanics.

Jej misją jest inspirowanie i motywowanie kobiet. Bliskie Jej sercu jest tworzenie kręgów kobiecych, wzorujących się na dawnej tradycji zbierania się kobiet wieczorami przy pracach domowych takich jak przędzenie wełny czy też darciu pierza.

malgorzatapenkala.pl

Małgorzata Wydmańska

Wieloletni menadżer w projektach międzynarodowych. Coach Kobiet zapracowanych. Przeszła drogę od wypalania do spokoju i obecnie uczy Kobiety odzyskiwać siebie i swój kierunek zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Współorganizatorka cyklicznych konferencji dla Kobiet: „Jak świadoma to Kobieta”, gdzie zaprasza ekspertów, z różnych dziedzin do podzielenia się wiedzą o rozwoju, rozwijaniu kariery, biznesu i dobrostanu. Jest absolwentką Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” prowadzonym przez Erickson Coaching International, absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Absolwentka 8. edycji Szkoły Liderek, w ramach której zorganizowała konferencję „Smakuj życie”. Jest również Flow Consultant’em metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dymanics. Współtworzy również  Projekt Wypoczynek – witrynę internetową, która uczy świadomego wypoczynku. Jej misją jest budzenie światła i mocy w Kobietach, aby mogły to światło i moc przekazać swoim dzieciom.

malgorzatawydmanska.pl

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Anna Trafisz

Jest kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boi. A nawet jeżeli się boi, to uważa, że trzeba działać pomimo lęku. Przeprowadziła rewolucję na własną skalę, bo do pracy w korporacji dołączyła swoją pracę-pasję, fotografię, co zaowocowało zadowoleniem w obu. Teraz robi zdjęcia bez zadęcia kobietom, które startują z własnymi biznesami. Na ludzi patrzy tak, jak przez swój obiektyw, życzliwie i dostrzegając ich piękno wewnątrz i na zewnątrz. Absolwentka 2. edycji Szkoły Liderek, w ramach której zorganizowała Konferencję CUD. Organizatorka Kręgów dla Kobiet – Praga jest Kobietą.

annatrafisz.com

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Kamila Gutowski

Od 2010 roku aktywna przedsiębiorczyni zasiadająca w zarządach spółek z branży edukacyjnej, prawno-podatkowej oraz rekrutacyjnej. Laureatka statuetki Lwica Biznesu w kategorii Rekrutacja z 2018r. Jej pasją jest wspieranie kobiet w przełamywaniu własnych ograniczeń. Przez 2 lata prowadziła audycję radiową, w której poruszała ważne tematy dla Kobiet od odżywiania, prazy zawodowej po rozwój osobisty i duchowy. Miała publikacje w takich gazetach jak Rzeczpospolita czy Gazeta Wyborcza. Pisała również regularnie do portalu Kobbieciarnia.

Uważa, że każda Kobieta ma potencjał do życia zgodnego z tym co gra jej w duszy. Sama wybiera tylko taką pracę, która ją „woła”. Absolwentka IX edycji Szkoły Liderek oraz Amerykańskiej Akademii Transformacji z 2020r. Certyfikowana „Train the Trainer” oraz „Life Purpose Coach”.

Prywatnie mama czworga dzieci, właścicielka dwóch psów i kota.

Wywiad dla Szkoły Liderek
Przeczytaj ➝

Karolina Kańkowska

Absolwentka II edycji Szkoły Liderek. Akredytowany coachem International Coach Federation na poziomie ACC oraz trenerka biznesu. Ukończyła studia w Collegium Civitas coaching menedżerski, Studium Trenera Zmiany w szkole coachingu Novo, studia podyplomowe na kierunku psychologia pozytywną na SWPS oraz liczne szkolenia rozwijające jej warsztat szkoleniowo-trenerski. W swojej pracy jako coach często wspiera kobiety w zmianie stawania się pewną siebie liderką zarówno w życiu jak i biznesie.

Swoje kompetencje przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozwinęła w dużych organizacjach z branży narzędziowej i kosmetycznej, gdzie odpowiadała za obsługę klientów i procesów w Europie. Prace w branży łączy z sukcesem z rolą coach i trenera. Ogromną satysfakcje stwarza jej projektowanie i prowadzenie projektów szkoleniowo-coachingowych w temacie budowania efektywności zespołowej, wartości, tworzenie misji i wizji, asertywności, zarządzania stresem i efektywnej komunikacji. Jej obszarem zainteresowań jest zgłębianie wiedzy o budowaniu pozytywności i dobrostanu w życiu.

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝