REKOMENDACJE

Dzięki Szkole Liderek otworzyłam się na wspaniałe możliwości, jakie daje budowanie i wzmacnianie relacji. Poznałam cudowne kobiety, od których wiele się nauczyłam i wciąż się uczę. Wzmocniłam moje naturalne talenty, a także czuję w sobie większą odwagę i determinację do działania w zgodzie ze sobą i z lekkością. Różnorodność zajęć rozwojowych i biznesowych w Szkole pozwoliła mi poukładać samą siebie i moją wizję życiową jako połączenie obszarów zawodowego i prywatnego. Zarówno Uczestniczki z mojej edycji, jak i Prelegentki dały mi potężną dawkę inspiracji, która będzie działała jeszcze długo po zakończeniu Szkoły. Czuję o wiele większą pewność siebie i MOC przedsiębiorczyni, z których korzystam na co dzień. Wzięcie udziału w XI edycji Szkoły Liderek było dla mnie transformującym doświadczeniem i jestem wdzięczna sobie, że zdecydowałam się w niej uczestniczyć. Jestem także wdzięczna Kasi Dziubałce, że dała mi tę możliwość.
Anna Zasadzka

Liderka XI edycji, Zawodowo Pewna Siebie

Szkoła Liderek jest dla kobiet poszukujących wspierających, rozwijających i motywujących relacji z innymi kobietami. Dla kobiet szukających swojego miejsca w życiu, pomysłu na siebie lub swój biznes. Po prostu odkryj siebie w Szkole Liderek!

Anna Stępień-Kraska

Liderka X edycji, Asanka

Szkołę Liderek polecam zdecydowanie Kobietom pragnącym zgłębić wiedzę o sobie, poznać siebie i dowiedzieć się czy własny biznes jest dla nich. Szkoła Liderek pozwala odkryć swoje talenty, rozwinąć nowe kompetencje. Realizowanie projektu zespołowego to wyzwanie i wielka nauka o sobie, a także doświadczenie pracy zespołowej. Jestem zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Edyta Szczęsna-Zakrocka

Liderka XI edycji, Elementy Szczęścia

Udział w Szkole Liderek dał mi dostęp do moich zasobów, umożliwił spotkanie samej ze sobą  i odkrycie swojego potencjału. Szkoła popycha do wyjścia ze strefy komfortu w bezpieczny sposób. Dzięki Szkole Liderek odnalazłam swoją misję, wiem jaką wartość mogę dać i w którym kierunku mam zmierzać. Cudowny, wspierający krąg kobiet dający wiele inspiracji i motywacji do działania.

Anna Góreczna

Liderka X edycji, Coaching systemowy

Udział w Szkole daje możliwość poznania siebie, zgłębienia się w siebie bardziej i upewnienia się oraz określenia w tym jaka jestem, jakie mam talenty. Można tu odkryć swoje pasje i poznać nowe, wspaniałe Kobiety, przeżyć coś czego nigdy się nie doświadczyło. Szkoła jest również bazą kontaktów, wyzwań i nowych odkryć. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, jaka jest Twoja droga, brakuje Ci czegoś w życiu to Szkoła Liderek pomoże Ci to odkryć i jest dla Ciebie! Polecam!

Bożena Staworko

Liderka XI edycji

Polecam Szkołę Liderek tym wszystkim kobietom, które chcą odkryć swoje talenty, zdolności i potencjał w towarzystwie innych kobiet. Jeśli zatrzymałaś się i czujesz, że coś Cię wzywa to nie wahaj się, na pewno będzie inspirująco, biznesowo i rozwojowo.

Iza Dittmajer-Sklepowicz

Liderka X edycji

Udział w Szkole Liderek sprawił, że lepiej poznałam siebie. Zebrałam w całość moje talenty, wartości, marzenia, pasje i to pozwoliło mi znaleźć swój kierunek i to w jaką stronę chcę się dalej rozwijać. Dzięki Szkole nabrałam odwagi do tworzenia własnych projektów, do wystąpień publicznych i nauczyłam się skutecznej współpracy z innymi.

Ilona Muszyńska

Liderka X edycji

Udział w Szkole Liderek dał mi nieograniczone możliwości w zmianie swoich myśli i nastawienia. Zrozumiałam, że cały potencjał jaki mam jest we mnie i wystarczy go tylko wydobyć. Uważam, że udział w Szkole Liderek to najlepsza decyzja, jaką podjęłam i jest to najlepszy kurs rozwojowy w moim życiu. Dowiedziałam się mnóstwo nowych rzeczy o sobie i poznałam nowiki technologiczne potrzebne do funkcjonowania w social mediach. Zrozumiałam na czym polega biznes oraz czym jest działanie w żeńskiej energii. Nie mam jeszcze skonkretyzowanych planów na zmianę pracy, ale czuję się dużo bardziej pewna siebie i wiem, że jeszcze wiele się wydarzy. Zrozumiałam, że moment w którym jestem jest tym najwłaściwszym. Wszystko co najlepsze dopiero nadchodzi, bo mam potencjał i odkryłam swoją moc.

Monika Jaszczura-Synowiec

Liderka X edycji

Szkoła Liderek otwiera na możliwości, które pierwotnie wydają się nieosiągalne. Zajęcia, wiedza, inspirujący wykładowcy przybliżają prawdziwe oblicza biznesu na konkretnych przykładach. Prelegenci chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także oferują swoje wsparcie. Praca w grupie pomogła mi wyjść ze strefy komfortu i przełamać swoje ograniczenia. Działanie jest ważniejsze niż teoria. Nauczyłam się większej odwagi w dążeniu do swoim celów i wiary w  to że mogę je osiągać. Kończąc Szkołę Liderek już wiem, co chcę dalej robić i każdemu polecam tę piękną drogę.

Joanna Kasprowicz

Liderka X edycji

Jeśli masz dość czytania o tym jak robić biznes i chcesz w końcu przejść z teorii do praktyki to Szkoła Liderek jest dla Ciebie. Zrozumiałam, że nie dojdę do momentu aż zniknie lęk, nie mogę czekać w nieskończoność. Nigdy nie będę gotowa, po prostu mam działać. Nauczyłam się, że bycie w gronie Kobiet może być niezwykle wspierające,  musimy się przestać oceniać i porównywać. Szkoła Liderek to niezwykła przestrzeń dla kobiet, w której dowiesz się więcej o swoich talentach, poznasz kobiety-rakiety, pokonasz lęki i wreszcie zaczniesz działać!

Ewelina Gawryś

Liderka X edycji

Dzięki Szkole Liderek zdobyłam kompetencje niezbędne do stworzenia marki osobistej i zyskałam pewność siebie. Poznałam dogłębnie moje talenty i utwierdziłam się w przekonaniu, że idę dobrą drogą. Dzięki wiedzy, którą nabyłam i spotkań z inspirującymi kobietami biznesu na pewno uniknę masę błędów biznesowych w przyszłości.

Beata Mendel

Liderka X edycji

Udział w Szkole Liderek pozwala przejść przez proces od poznania siebie, odkrycia swoich pasji i talentów poprzez naukę krok po kroku jak wdrożyć swój pomysł na biznes w życie, aż po wypróbowanie z bezpiecznych warunkach jak to jest działać i realizować własne projekty. Najmocniejszą stroną Szkoły Liderek jest zgromadzenie wokół niej społeczności przedsiębiorczych kobiet, które służą radą i wsparciem. Szkoła Liderek jest idealna dla kobiet, które chcą coś zmienić w swoim życiu, są gotowe do pracy nad sobą, mają czas na odkrycie swojego potencjału i współpracę.

Karolina Janeczko

Liderka X edycji

Polecam Szkołę Liderek – to przestrzeń, dzięki której poznałam siebie, swoje mocne i słabe strony. Mogłam obserwować siebie w działaniu, na każdym etapie projektu, jakim było wspólne tworzenie konferencji. Cieszę się, że mogłam poznać kobiety, z którymi rozmowy były bardzo rozwijające. Kiedy dowiadujesz się nowych rzeczy o sobie, rozwijasz się i podejmujesz wędrówkę w głąb siebie – dobrze aby przy tym towarzyszyli Ci odpowiedni, wspierający ludzie.  Polecam Szkołę Liderek kobietom, które chcą wiedzieć więcej, umieć więcej, działać mądrzej. Które są głodne świata, jaki może stanąć dla nich otworem. Jaki czeka być może właśnie na Ciebie … Liderko.

Monika Sularz

Liderka X edycji

Udział w szkole liderek dał mi przed wszystkim poczucie wspólnoty z innymi Kobietami. Mocną strona są kontakty, które uzyskałam. Nadal (a minęło już kilka miesięcy od zakończenia szkoły) do siebie piszemy, wzajemnie się wspieramy i kibicujemy sobie nawzajem.
Dorota Zielińska

Liderka IX edycji

Dzięki Szkole Liderek uwierzyłam, ze sky is the limit. Nabrałam pewności siebie oraz zrozumiałam, że trzeba działać i robić swoje niezależnie od tego co pomyślą inne osoby. Szkoła to równie nieocenione wsparcie Kobiet na polu biznesowym i nie tylko, co trwa do dziś.
Małgorzata Kozłowska

Liderka VIII edycji

Polecam Szkołę Liderek wszystkim kobietom, które chcą spełniać swoje marzenia i osiągać swój cel biznesowy. Zagadnienia poruszane w Szkole oraz przeprowadzone warsztaty pozwoliły mi odnaleźć pomysł na biznes i wytyczyły ścieżkę jak go zrealizować.

Ewa Wdowińska

Liderka VIII edycji

Polecam Szkołę Liderek kobietom, które nie wiedzą co chcą robić zawodowo, jakie mają talenty i potencjał w sobie. Dla wypalonych zawodowo, zmęczonych etatem, chętnych się rozwijać. Szkoła Liderek daje szereg kompetencji, uaktywnia Cię do działania, daje pewność siebie i otwiera nowe możliwości. Dzięki Szkole Liderek zaczęłam swoją przygodę z biznesem!

Marta Skrok

Liderka VIII edycji, Życie w lekkości

Udział w Szkole Liderek daje możliwości pracy procesowej nas sobą i swoim biznesem. Dzięki temu odkryłam i potwierdziłam swoje talenty – dowiedziałam się w czym jestem dobra. A przede wszystkim mogłam to sprawdzić w praktyce. Szkołę Liderek polecam Kobietom, które się wahają czy zostawić etat i iść w stronę własnej firmy. Najpierw sprawdź to w Szkole!

Małgorzta Wydmańska

Liderka VIII edycji, Coaching dla kobiet zapracowanych

Ogromna wdzięczność za Szkołę Liderek. Wiele wspaniałych uczuć, które uwolniłam, a które pozwoliły mi się wzbić wysoko. Dziękuję za historie i inspiracje, czuję, że teraz przede mną wiele wspaniałych możliwości.

Paulina Popławska

Liderka IX edycji

Polecam Szkołę Liderek głównie Kobietom, które nie mają planu na biznes. Rozwiniesz się, zdobędziesz niezbędną wiedzę, umiejętności i pozyskasz kontakty.

Sylwia Olczak

Liderka VIII edycji, Trener mentalny

W Szkole Liderek poznałam fantastyczne Kobiety, wśród których mimo różnorodności wieku i osobowości, historii i doświadczeń czułam się akceptowana, podnoszona na duchu, wspierana i ważna. Szkoła dała mi siłę i moc, aby przejść z etatu do własnej firmy. Przeszłam do działania z odwagą, której wcześniej mi brakowało. Teraz w sukcesem prowadzę firmę opartą o moją pasję!

Aneta Sobecka

Liderka IX edycji, Kamperstacja

Szkoła liderek wspiera w rozwoju przedsiębiorczości , atmosfera jaka panuje na zajęciach, energia, inspiracje płynące od uczestniczek szkoły powodują, że chce się wchodzić w nowe obszary zawodowe i je rozwijać.

Elżbieta Dąbrowska

Trenerka Yogi Śmiechu, Akademia Radosnego Życia

Z pewnością udział w Szkole Liderek wzmocnił moje poczucie własnej wartości i przede wszystkim poczucie sprawstwa. Dzięki realizacji projektu konferencji stałam się bardziej odważna w kontaktach biznesowych. Spotkania z różnymi ludźmi pokazały mi, że warto próbować robić to co się chce i że jest to możliwe. Dało mi to dużą siłę i wiarę w siebie. Nauczyłam się tego, jak w kreatywny sposób podchodzić do swojego biznesu i znajdować ciekawe  rozwiązania.

Anna Dorot

Brand Designer, Brand Sugar

Udało mi się określić, że własny biznes jest dla mnie, ale dużą wartością byłoby dla mnie prowadzenie go z drugą osobą, równie zaangażowaną. Wiem też, że łatwo jest na „hura optymizmie” biznes otworzyć, ale niełatwo jest go prowadzić, szczególnie kiedy konkurencja w interesującej nas dziedzieni jest dość spora. Czas w SL był czasem badania możliwości otworzenia własnego biznesu. Czas relizacji projektu był czasem budowanie bazy kontaktów i zdobywania konkretnych umiejętności.

Magda Perz

Path Finderka, Find your own way

Udało mi się określić, że własny biznes jest dla mnie, ale dużą wartością byłoby dla mnie prowadzenie go z drugą osobą, równie zaangażowaną. Wiem też, że łatwo jest na „hura optymizmie” biznes otworzyć, ale niełatwo jest go prowadzić, szczególnie kiedy konkurencja w interesującej nas dziedzieni jest dość spora. Czas w SL był czasem badania możliwości otworzenia własnego biznesu. Czas relizacji projektu był czasem budowanie bazy kontaktów i zdobywania konkretnych umiejętności.

Magda Markowska

Zarządzanie nieruchomościami

W Szkole Liderek uświadomiłam sobie, że często boimy się podejmowania wyzwań związanych z rolą Lidera wyolbrzymiając problemy. Bywa także, że brakuje nam motywacji by brać na siebie odpowiedzialność, bo nie dostrzegamy korzyści jakie się z tym wiążą – wiele z nich potrafimy docenić dopiero po fakcie. A nie podejmując wyzwania – nawet sobie nie zdajemy sprawy jak wiele tracimy.

Elżbieta Lange

Autorka książki "Nie tłucz się dietami", Lange Coaching

Wiedziałam, że Szkoła Liderek będzie w moim życiu czymś wyjątkowym i nie pomyliłam się. Barierom w głowie mówię NIE, wewnętrznego sabotażystę schowałam gdzieś w najciemniejszy kąt, a marzenia i wizje wcielam w życie 🙂

Malwina Faliszewska

Autorka Książki, Sięgaj po więcej

Szkoła daje mi konkretne narzędzia, aby skutecznie działać i realizować cele. Dzięki szkole dostałam nowy zastrzyk energii, inspiracji do działania. Szkoła to niesamowita platforma wymiany wiedzy i wsparcia ze strony innych kobiet.

Agnieszka Mędrzycka

Coach & Trener

Dzięki Szkole Liderek wchodzę na swoją nową drogę zawodową, odważyłam się porzucić to, co dotychczas robiłam, ale nie sprawiało mi przyjemności. Odnalazłam talent, pasję i motywację do działania. Teraz będzie tak, jak chcę!

Ewa Przybysz

Liderka z V edycji, Dobrze mi

Polecam Szkołę Liderek tym kobietom, które chcą poznać i poczuć swoje pasje, dotrzeć do swoich marzeń oraz nauczyć się, jak zacząć biznes bez nakładów finansowych. ! W Szkole Liderek zapoczątkowałam cykl bezpłatnych konferencji zatytułowanych „Zbyt zajęci, żeby żyć?”

Barbara Karska

Liderka z IV edycji

Szkoła Liderek sprawiła że przebudziłam się, na nowo uwierzyłam, ze praca i pasja może iść w parze. Zrozumiałam, że ambitne cele wcale nie muszą być złe – wręcz przeciwnie, jeśli są spójne z moimi wartościami to rozwijają mnie i dodają skrzydeł!

Anna Trafisz

Fotograf, Waka Waka Fotografia

Najważniejsze, co daje Szkoła Liderek to poznanie siebie, swoich mocnych stron, uzyskanie lub odzyskanie wiary, że MOGĘ WSZYSTKO. Reszta jest tylko albo aż konsekwencją tego poznania…

Agata Wójcik

Liderka z V edycji

Najfajniejsze jest też to, że jesteśmy dla siebie wsparciem nie tylko w pracy nad projektami, ale potrafimy tak szczerze, po babsku pogadać, zachwycić się, czy po prostu wesprzeć. Tak więc Szkoła Liderek kojarzy mi się z niesamowitymi kobietami, szalonymi pomysłami, źródłem inspiracji i pozytywnych emocji :-).

Anita Krzyżanowska

Liderka z II edycji

Liderka to kobieta, której się chce, która ma marzenie i krok po kroku wytrwale je realizuje, zarażając swoim pomysłem innych”- właśnie dzięki tej Szkole stałam się taką kobietą 🙂 

Justyna Listwoń

Ekspert Rekreacji Ruchowej, Gabinet Sylwetka

Szkoła Liderek otworzyła mi oczy na skrywane pragnienia. Była zapalnikiem, katalizatorem. Poprzez stworzoną społeczność liderek, wiedzę, zajęcia i inspirujące spotkania z Kobietami sukcesu zdobyłam się na odwagę, aby zacząć działać zgodnie ze swoim sercem.

Justyna Błaszczyk

Liderka z I edycji

Szkoła Liderek daje niezwykłe kobiece wsparcie. Rozpoznanie lub przypomnienie sobie swoich mocnych stron a odzyskanie pewności siebie daje olbrzymi zastrzyk energii do życia po swojemu.

Barbara Leszczyńska

Liderka z IV edycji

W trakcie pełnienia roli liderki czułam jak z każdym działaniem, które podejmuję, czy to kontakt z mentorką, czy zorganizowanie spotkania grupy projektowej, staję się coraz bardziej pewna siebie. W pewnym momencie zrozumiałam, że jest we mnie ogromna siła, której mogę użyć, jeżeli tylko chcę.

Karolina Kańkowska

Coach & Trener Zmian

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝