fbpx

REKOMENDACJE

Szkoła liderek wspiera w rozwoju przedsiębiorczości , atmosfera jaka panuje na zajęciach, energia, inspiracje płynące od uczestniczek szkoły powodują, że chce się wchodzić w nowe obszary zawodowe i je rozwijać.

Elżbieta Dąbrowska

Trenerka Yogi Śmiechu, Akademia Radosnego Życia

W Szkole Liderek uświadomiłam sobie, że często boimy się podejmowania wyzwań związanych z rolą Lidera wyolbrzymiając problemy. Bywa także, że brakuje nam motywacji by brać na siebie odpowiedzialność, bo nie dostrzegamy korzyści jakie się z tym wiążą – wiele z nich potrafimy docenić dopiero po fakcie. A nie podejmując wyzwania – nawet sobie nie zdajemy sprawy jak wiele tracimy.

Elżbieta Lange

Autorka książki "Nie tłucz się dietami", Lange Coaching

Wiedziałam, że Szkoła Liderek będzie w moim życiu czymś wyjątkowym i nie pomyliłam się. Barierom w głowie mówię NIE, wewnętrznego sabotażystę schowałam gdzieś w najciemniejszy kąt, a marzenia i wizje wcielam w życie 🙂

Malwina Faliszewska

Autorka Książki, Sięgaj po więcej

Szkoła daje mi konkretne narzędzia, aby skutecznie działać i realizować cele. Dzięki szkole dostałam nowy zastrzyk energii, inspiracji do działania. Szkoła to niesamowita platforma wymiany wiedzy i wsparcia ze strony innych kobiet.

Agnieszka Mędrzycka

Coach & Trener

Dzięki Szkole Liderek wchodzę na swoją nową drogę zawodową, odważyłam się porzucić to, co dotychczas robiłam, ale nie sprawiało mi przyjemności. Odnalazłam talent, pasję i motywację do działania. Teraz będzie tak, jak chcę!

Ewa Marchlak

Liderka z V edycji, Dobrze mi

Polecam Szkołę Liderek tym kobietom, które chcą poznać i poczuć swoje pasje, dotrzeć do swoich marzeń oraz nauczyć się, jak zacząć biznes bez nakładów finansowych. ! W Szkole Liderek zapoczątkowałam cykl bezpłatnych konferencji zatytułowanych „Zbyt zajęci, żeby żyć?”

Barbara Karska

Liderka z IV edycji

Szkoła Liderek sprawiła że przebudziłam się, na nowo uwierzyłam, ze praca i pasja może iść w parze. Zrozumiałam, że ambitne cele wcale nie muszą być złe – wręcz przeciwnie, jeśli są spójne z moimi wartościami to rozwijają mnie i dodają skrzydeł!

Anna Trafisz

Fotograf, Waka Waka Fotografia

Najważniejsze, co daje Szkoła Liderek to poznanie siebie, swoich mocnych stron, uzyskanie lub odzyskanie wiary, że MOGĘ WSZYSTKO. Reszta jest tylko albo aż konsekwencją tego poznania…

Agata Wójcik

Liderka z V edycji

Najfajniejsze jest też to, że jesteśmy dla siebie wsparciem nie tylko w pracy nad projektami, ale potrafimy tak szczerze, po babsku pogadać, zachwycić się, czy po prostu wesprzeć. Tak więc Szkoła Liderek kojarzy mi się z niesamowitymi kobietami, szalonymi pomysłami, źródłem inspiracji i pozytywnych emocji :-).

Anita Krzyżanowska

Liderka z II edycji

Udział w Szkole Liderek to okazja do tego, aby odnaleźć siebie i swoje możliwości. Okazja do tego, aby w gronie bardzo dobrze nastawionych osób przekonać się, że fakt poszukiwania czy poczucie, że chce się coś zmienić w swoim życiu zawodowym to nie fanaberia i że takich poszukujących jak ja jest więcej. Każdy zjazd ładuje baterie i pozytywnie nastraja, inspiruje do nowych działań, podpowiada, gdzie szukać rozwiązań – Dziękuję!

Jadwiga Kwiatkowska

Liderka z IV edycji

Liderka to kobieta, której się chce, która ma marzenie i krok po kroku wytrwale je realizuje, zarażając swoim pomysłem innych”- właśnie dzięki tej Szkole stałam się taką kobietą 🙂 

Justyna Listwoń

Ekspert Rekreacji Ruchowej, Gabinet Sylwetka

Szkoła Liderek otworzyła mi oczy na skrywane pragnienia. Była zapalnikiem, katalizatorem. Poprzez stworzoną społeczność liderek, wiedzę, zajęcia i inspirujące spotkania z Kobietami sukcesu zdobyłam się na odwagę, aby zacząć działać zgodnie ze swoim sercem.

Justyna Błaszczyk

Liderka z I edycji

Szkoła Liderek daje niezwykłe kobiece wsparcie. Rozpoznanie lub przypomnienie sobie swoich mocnych stron a odzyskanie pewności siebie daje olbrzymi zastrzyk energii do życia po swojemu.

Barbara Leszczyńska

Liderka z IV edycji

W trakcie pełnienia roli liderki czułam jak z każdym działaniem, które podejmuję, czy to kontakt z mentorką, czy zorganizowanie spotkania grupy projektowej, staję się coraz bardziej pewna siebie. W pewnym momencie zrozumiałam, że jest we mnie ogromna siła, której mogę użyć, jeżeli tylko chcę.

Karolina Kańkowska

Coach & Trener Zmian

Czy w głębi duszy też czujesz się liderką?

Dołącz do nas ➝