Kalendarz dobrych dni

9 listopada 2020

Rok 2020 nas nie rozpieszczał, dlatego nieśmiało spoglądamy już w kierunku 2021, mając nadzieje, że będzie dla odmiany bardzo łaskawy. Wierzymy w moc słów, zatem z przyjemnością i nadzieją otworzyłyśmy już Kalendarz Dobrych Dni na 2021 r. Chcemy go wypełnić aż po brzegi!

NA KAŻDY DZIEŃ ROKU


Kalendarz zawiera wszystko, co powinien zawierać. Jest przejrzysty, estetyczny i dobrze zorganizowany. Każdy dzień ma swoją stronę z plannerem, a także polem do zapisania spraw priorytetowych i sukcesów, opatrzonym inspirującym cytatem. W bonusie dostajemy okienka do oznaczania liczby posiłków i szklanek wody, bardzo przydatne, wiele z nas o tym zapomina. Na początku każdego miesiąca mamy listę celów z podziałem na kategorie: zdrowie, rodzina, partner, praca, finanse, odpoczynek.


MAGICZNE ELEMENTY


A teraz czas na elementy totalnie magiczne. Kalendarz zawiera wyzwania rozwojowe zachęcające do pracy nad sobą. Zadania są naprawdę różne i co miesiąc otwierają nowy obszar do przemyślenia i rozwijania. Przemiłym akcentem są też rubryki poświęcone małym i dużym przyjemnościom, takim jak: miejsca do odwiedzenia, książki do przeczytania, filmy do zobaczenia. Ciekawym pomysłem są: słowa, które warto zachować. Jak gdyby się nad tym zastanowić, to mogą być naprawdę ważne symbole naszych przeżyć.


PRAKTYCZNE DODATKI


Praktyczny dodatek to strony do zapisu wydatków i listy zakupów, a już zupełnie odkrywczy jest szablon do opisywania spotkań biznesowych, w którym możemy zapisać cały scenariusz i plan rozmowy.

 

Do wyboru mamy 15 rodzajów okładek w formacie B5, które są przyjemnie aksamitne w dotyku. W środku znajdują się aż 3 tasiemki, co znacznie ułatwia poruszanie się po ważnych dla nas miejscach w kalendarzu. Dodatkowo na tylnej okładce znajduje się praktyczna kieszonka, która przechowa wszelkie karteczki, paragony czy rachunki

Tak drobiazgowo przemyślany kalendarz sprawia, że jest on zdecydowanie czymś więcej niż to, co zazwyczaj z nim kojarzymy. Wygląda na to, że skutecznie zorganizuje życie każdej roztrzepanej bizneswoman, a te bardziej poukładane dostaną nie tylko dobry planner. Wszystkie użytkowniczki zyskają symboliczny pamiętnik opisujący krok po kroku ich życie, sukcesy, radości, smutki i zwykłą codzienność. Z dumą może on stać na półce zdecydowanie dłużej, bo wygląda jak śliczna książka, mająca wyjątkowego autora i czytelnika jednocześnie.

Przeczuwamy, że Kalendarz Dobrych Dni ma moc terapeutyczną i skłoni nas do uważności na co dzień, a także nauki patrzenia na życie z większej perspektywy. Wszak czasami z bliska widać najgorzej, ale gdy zerkniemy na miejsce do określenia sukcesów z dzisiaj, to być może skłoni nas to docenienia siebie i innych.

 

Autorką kalendarzy jest Katarzyna Burchacka-Klimczuk, która prowadzi stronę Kobieta-Biznes-Kuchnia. Można powiedzieć, że jest to nasza pokrewna dusza, ponieważ również zajmuje się dodawaniem skrzydeł kobietom na różne sposoby, między innymi na warsztatach, szkoleniach, vlogach i tekstach blogowych. Jej doświadczenia w pracy z kobietami zdecydowanie widać w Kalendarzu Dobrych Dni.

 

Szkoła Liderek serdecznie poleca!