Konferencja Kobieta Spełniona

 

23 września 2023

  23 września 2023 w KIG w Warszawie odbyła się konferencja: Kobieta Spełniona realizowana w ramach projektu Szkoły Liderek, zorganizowana przez adeptki szkoły: Emilię, Ewę, Agnieszkę, Martę, Karolinę, Kingę i Anię. ”

  Organizacja wymagała kilkumiesięcznych przygotowań. Pełne pasji i potencjału Liderki XIII edycji zaprosiły tego dnia na wydarzenie kobiety, które zmierzają ku zmianom, aby stać się spełnioną kobietą, jak i są w procesach zmian zawodowych. 

  Ponad sto Kobiet wysłuchało tego, o czym inne Kobiety – zaproszone Liderki – miały im do przekazania… Pomysł na konferencję zrodził kilka miesięcy wcześniej w Szkole Liderek. Zostało zaprosoznych siedem cudownych Prelegentek: Bogna Gąsiorowska, Marta Duczman, Tamara Gonzalez Perea, Anna Stępień-Kraska, Sylwia Petryna, Aga Turowska oraz Katarzyna Dziubałka.
  Prelegentki podzieliły się ogromną wiedzą,  doświadczeniem, niezwykłą wrażliwością i to, co sprawiło, że to wydarzenie było wyjątkowe – charyzmę. To coś, co sprawia, że się Im wierzy, że się ufa, że chce się za nimi podążać…
  Pierwsza wystąpiła Bogna Gąsiorowska – certyfikowana nauczycielka MBSR i  MBCL.  Bogna podzieliła się swoją wiedzą na temat wartości jakie niesie metoda mindfulness, dzięki której możemy poznać siebie na nowo. Następnie wystąpiła Marta Duczman – trenerka świadomości, biznes i life coachka, pasjonatka uważnego życia. Marta opowiedziała, czym jest krąg kobiet i co nam daje. 
  Dla każdej spełnionej kobiety podstawą jest świadomość siebie oraz wiedza o swoich talentach, z którymi możemy podzielić się ze światem.  Wiedzą i obeznaniem o talentach podzieliła się ASANKA Anna Stępień-Kraska – przedsiębiorczyni i edukatorka finansowa. Tematem wystąpienia była przemowa: ,,Talent – wskazówki Matki Natury do tworzenia osobistej obfitości”.

  Kobiecej mocy dodał nam taniec brzucha.  W przerwie Kobiety mogły skorzystać z nauki podstawy tańca brzucha lub wybrać się na kawę.

  Po przerwie wystąpiła Katarzyna Dziubałka – przedsiębiorczyni i właścicielka Szkoły Liderek, która podzieliła się swoją historią w drodze do własnego biznesu z pasji.

  Następnie, Marta Elward – uczestniczka Szkoły Liderek przeprowadziła wywiad z Tamarą Gonzalez Perea, która jest certyfikowaną Soul Coach i terapeutką Ustawień Systemowych.

  Aga Turowska – przedsiębiorczyni z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie opowiedziała o tym, jak swoje mocne strony przekuć w biznes. 

  Na koniec Sylwia Petryna – certyfikowana mentorka biznesowa – podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak mały krok może prowadzić do dużych zmian.

  Między wystąpieniami Prelegentek każda z Organizatorek miała swój występ. Liderki opowiadały swoje osobiste historie na ścieżce zmiany i nawiązywały do prelekcji gości.

  To był dzień pełen wrażeń pasji, inspiracji i motywacji
  wśród kobiecej energii.
  W kobietach siła, wiemy to w pełnej świadomości.