Adeptki Szkoły Liderek pokazały, że Jest Kobieta – Jest Moc!

16 MARCA 2019

Tak właśnie brzmi tytuł konferencji, która stanowiła potężną dawkę inspiracji oraz impuls do działania dla przedsiębiorczych kobiet.

Relacjonuje: Anna Mateusiak

Jest Kobieta – Jest Moc to już druga konferencja przygotowana przez adeptki 8. edycji Szkoły Liderek. Jej organizatorki – Małgosia, Ania, Ewa i Justyna przez kilka miesięcy pracowały nad realizacją tego wyjątkowego wydarzenia skierowanego do kobiet. Efekty ich pracy były naprawdę imponujące.

W klimatycznym wnętrzu Światło Art Bistro pięć prelegentek podzieliło się z uczestniczkami spotkania swoimi doświadczeniami, wiedzą i energią.

Jako pierwsza Karolina Zbroch z GrowRaw przekonywała, że dobry biznes często rodzi się z potrzeby znalezienia rozwiązania… swojego własnego problemu, a droga do sukcesu, zamiast różami może być wylana betonem! Jednak na końcu i tak czeka nas spełnienie.

Następnie Barbara Kwiecień z House of April opowiedziała o tym, skąd czerpie siłę, żeby rozwijać swoja markę i jak zrodził się pomysł wygrawerowania z tyłu każdej broszki kultowego już sloganu Pocałuj mnie w… broszkę.

Po przerwie Ania Lichota w wystąpieniu pt.: Grzeczne panienki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą opowiedziała nam, dokąd zabrała ją odwaga i ciągłe kwestionowanie własnego status quo. Zdobywczyni Korony Ziemi – kobieta, która przemierzyła rowerem kilkadziesiąt państw, pokazała uczestnikom, jak te ekstremalne przeżycia pomogły jej odnaleźć siebie, swoją kobiecość i szczęście.

Temat ten kontynuowała Dorota Deląg, która przekonywała, że kobieta spełniona to taka, która nie boi się być sobą, jest autentyczna w tym co robi i nie narzuca sobie ram, które jej nie pasują.

Na koniec wystąpiła Paulina SmaszczKurzajewska, która porwała publiczność opowieścią o czterech kolorach osobowości. Każda z uczestniczek bez trudu mogła się domyślić, która z barw reprezentuje jej charakter. Np. reprezentantki dominującej czerwieni i analitycznego niebieskiego bez problemu znajdą płaszczyznę porozumienia. Najważniejsze, by okazywać sobie wzajemny szacunek i zgodnie z tytułem wystąpienia – Być kobietą, którą chciałabyś spotkać.

Konferencja odbyła się 16 marca 2019 r. w Światło Art Bistro w Warszawie. Zdjęcia wykonała Magda Kazula Biznes w obiektywie. Redakcję tekstu wykonała Agnieszka Rudomino

O Szkole Liderek

Naszą misją jest wspieranie Kobiet w stawaniu się liderką własnego życia, czyli  osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły. 

Co roku 30 wybranych kobiet podczas 6-miesięcznego programu ma okazję szlifować swoje talenty, stawać się bardziej przedsiębiorcze, odkrywać swój potencjał biznesowy, nawiązywać wartościowe relacje oraz sprawdzać się w działaniu przy realizacji autorskich konferencji.

Sprawdź najbliższy termin rekrutacji i APLIKUJ