Konferencja „Kobiece wibracje w biznesie”

 

19 marca 2023

  19 marca 2023 r. miałam wielką przyjemność uczestniczyć w niezwykle kobiecej konferencji Kobiece wibracje w biznesie zorganizowanej przez moje koleżanki ze Szkoły Liderek, tj. Anielę Goliasz, Sylwię Krakowską, Monikę Sutkowską oraz Kornelię Chamarczuk.

  Wydarzenie zostało zorganizowane w Terminalu Kultury Gocław w Warszawie. 

  Konferencję „otworzyła” Katarzyna Dziubałka, właścicielka Szkoły Liderek, opowiedziała kilka słów o sobie i o swoich początkach. To co zapada w pamięć po jej wystąpieniu i co mnie porusza to słowa: najważniejsze w szkole jest to, że działamy, a ja jeszcze dodam, że mamy możliwość poznać tyle cudownych kobiet.

  Następnie miałyśmy możliwość wysłuchać Julii Popcowej z jej tematem Obecność i neutralność w budowaniu sukcesu i kreatywności. Julia wprowadziła nas w nastrój ćwiczeniem polegającym na obrysowaniu siebie i opowiedziała o sobie, o jej talencie do słuchania innych, jak ważne jest bycie tu i teraz. Nie możemy zmieniać innych. Bezwarunkowa akceptacja zmienia pole tego co może się zdarzyć. Zostawiła nas ze świadomością, iż przyciągamy to co jest w nas, najważniejszy jest trening nieuważności i obecności, o czym w naszym zabieganym życiu ciągle zapominamy. Czy potrafimy posiedzieć w Ciszy?

  Kolejną prelegentką była Natalia Jefimowa z wystąpieniem Cztery stany kobiety – odkryj je w sobie. Julia opowiedziała nam o różnicy działania energii żeńskiej i męskiej i jak to na nas wpływa, kiedy wchodzimy i działamy z nie swoją energią. To co mnie uderzyło podczas jej wystąpienia, iż Natalia jest bardzo silną kobietą, bizneswoman, nie jest osobą o której mogłybyśmy powiedzieć „słaba”, wręcz przeciwnie bardzo mocna osobowość, a uczy jak ważne jest zachowanie proporcji w tym co żeńskie a tym co męskie. Może to jest ta tajemnica kobiecego sukcesu?

  Po tym wystąpieniu miałyśmy możliwość posłuchać żywiołowej dyskusji Anieli Goliasz
  z Tamarą Gonzales Perea Moc Afrodyty. To była duża dawka pozytywnej energii, obudziła wszystkie nasze zmysły i zostawiła nas z poczuciem, że chcemy jeszcze. To co dla mnie było ważne to my kobiety nie możemy się odwracać od naszych mocy kobiecych, to one nas prowadzą i jeśli się im „poddamy” i damy prowadzić, to sukces stoi przed nami otworem.

  Następnie przyszedł czas na Barbarę Filipczyńską, która zapoznała nas z Planem Duszy – poznaj swoją misję. Czego pragnie twoja dusza, dusza kocha prawdę i jeśli będziemy się od tego odcinać to nasze ciało będzie chorować. Na koniec wystąpienia Basia poprowadziła nas w głąb naszej duszy piękną medytacją. Po raz kolejny przekonałam się jak ważne dla nas jest medytacja i afirmacja.

  Niespodziewane dla siebie samej, zauroczyłam się wystąpieniem Ley Magdaleny Pyć  – Leszczuk Stwórz swoje życie w obfitości. Jak blokady, przekonania, programy innych blokują nas samych, jak my sobie nie uświadamiamy, iż to nie jest nasze. A każda z nas może mieć wszystko, najważniejsze jest poczucie własnej wartości. Nie czekaj do jutra już dzisiaj kochaj siebie i rób wszystko, żebyś była szczęśliwa, żebyś była boginią. 

  Tatiana Pałucka podczas rozmowy z Sylwią Krakowską, przybliżyła nam Osiem kobiecych archetypów. Dowiedziałyśmy się jak ważna jest kobieca energia i jak może być zablokowana, co powoduje blokady i jak ich w sobie szukać, żeby odblokować i móc działać.

  Pozwól sobie na uwolnienie toksycznych emocji, miałyśmy przyjemność wysłuchać niezwykle mądrej rozmowy Moniki Sutkowskiej z Anią Niewiarowską. Ania opowiedziała nam o tym co to są toksyczne emocje i skąd się biorą, i co się z nami dzieje, kiedy ich nie uwalniamy.

  I tak na koniec, dzięki Annie Słowińskiej, poznałyśmy terapię leczenia falą dźwiękowa. Anna pokazała nam kilka ćwiczeń, które pomagają stymulować punkty pobudzające limfę. Mogłyśmy wstać z krzeseł i trochę rozruszać ciało.

  Na koniec dziewczyny przygotowały loterię nagród od sponsorów dla uczestniczek konferencji oraz podziękowały wszystkim za przybycie.

  Relację napisała Karolina Nadolska

  Zdjęcia wykonała Marta Uczciwek https://mauczfoto.pl/