3. zjazd w Szkole Liderek 3-4.12.2022 

7 listopada 2022

Trzeci zjazd wypełniony był przedsiębiorczo – sprzedażowym podejściem. Mimo, że każda z nas wykreowała różnorodne nastawienie to poznałyśmy najważniejsze przekonanie, które mówi by najpierw uwierzyć w produkt. Dodając do tego wiarę w siebie, a w pracy z człowiekiem – konsekwencję i wytrwałość możemy osiągnąć sukces. 

Dziękujemy Wiola Wojtyńska za przekazane w sposób konkretny treści. Twoje serce jest ogromne.

Dodając przez Annę Niewiarowską kwestie spokoju i równowagi, które daje ajuwerda mogłyśmy się przekonać o decyzyjności w zgodzie z sobą, by z satysfakcją kształtować swoją markę. Dowiedziałyśmy skąd czerpać i brać pomysły, by zostały zrealizowane. Warto pamiętać, że Pomysł to TY. Najważniejsze, by go odkryć.

Za myślą i za podejmowaniem wszelkich decyzji stoi emocja. Jeśli myśl jest negatywna to przywołujesz nieosiągalne. Stąd ze strony Joanny Dolińskiej specjalny emocjonalny warsztat o potrzebach oraz nasza podróż: ,,Podróż Bohatera”, w którą zaprowadziła Nas Renata Wójcik. Poznałyśmy swoje archetypy, swoją wizję, wartości, potrzeby oraz swoich sojuszników.  Świadomość, której na sobie doświadczamy pozwoli wykreować taką postać, takie efekty o jakich jeszcze nie marzyłyśmy. Każda z Nas jest spragniona realizacji pragnień oraz tak naprawdę przyszła z podstawowym pytaniem pt. KIM JESTEM?

Jestem piękna, każda z Nas się o tym dowiedziała podczas wykładu i prezentacji z typów urody przez Annę Jabłońską. Jaka to ogromna przyjemność poznawać pod kątem wizualnym siebie i dowiadując się o sobie coraz więcej

Podsumowując, każda z Nas wibruje zadowoleniem z powodu tego, że jest w Szkole Liderek. Jest to 12 edycja i 3 zjazd w której odczuwamy wsparcie,radość, emapatię i zrozumienie. Zwięczeniem i sfinalizowaniem Naszego zjazdowego weekendu była przyjacielska impreza Mikołajkowa. Obdarowując siebie książkami miałyśmy specjalną okazję, by do wybranej Liderki podejść specjalnie i personalnie. Dziękujemy!

Liderka Kreatorka
Monika Sutkowska